Kaip rašoma pranešime spaudai, pasveikinti viešbučio direktoriaus ir jo komandos atvyko sostinės meras Remigijus Šimašius, o taip pat Norvegijos, Danijos, Japonijos, Turkijos, Latvijos bei kitų šalių ambasadoriai Lietuvoje, tarptautinių ir vietos įmonių vadovai, turizmo, pramogų pasaulio atstovai.

Jaukų rudens vakarą šventė buvo surengta viešbučio prieigose po atviru dangumi, mėgaujantis restorano šefo Gedimino Andriuškevičiaus paruoštais užkandžiais, skambant gyvai gitaros muzikai, grožintis baleto šokėjų ir breiko atlikėjų pasirodymais. Beje, tarp kiekvieno iš jų buvo simbolinis 20 metų skirtumas.

„Noriu padėkoti žmonėms, kurie prieš du dešimtmečius investavo į šį viešbutį. Tuo metu tai buvo žymiai sudėtingesnis sprendimas nei dabar. Šiandien miestas sparčiai auga, čia yra geros verslo sąlygos ir dinamiška aplinka. Anuomet ateiti į Vilnių su žinomu vardu, tik bandant nuspėti jo potencialą, buvo tikrai drąsus sprendimas“, - sakė sostinės meras R. Šimašius, pabrėžęs, jog miestui plečiantis pietų kryptimi, viešbučio svečiai bus dar labiau privilegijuoti galėdami apsistoti pačiame jo epicentre.

Dvidešimt metų „Radisson Blu Royal Astorija“ viešbučio gyventojai džiaugiasi ne tik lokacijos teikiamais privalumais, bet ir pasaulinio garso kaimynais - karališkų šeimų atstovais, prezidentais, pirmo ryškumo muzikos atlikėjais. George’as W. Bushas, princas Charlesas, Brianas Adamsas, Merilynas Mansonas, „Scorpions, Bobas Dylanas, Seal, Eros Ramazotti, Patricia Kaas – tai tik kelios garsenybės iš ilgo sąrašo.

Renginio akimirkos: