Dar gerokai prieš gimtadienio vakarėlį svečiai savo kietimuose rado ir aprangos kodą, kuris diktavo „kokteilio“ temą.

Šio gimtadienio nepraleido Gerda Žemaitė, Karolina Meschino, Mindaugas Stasiulis, Justinas Jankevičius, Danguolė Stachura, Visvaldas Matijošaitis, Saulius Skvernelis, Antanas Guoga, Jolanta Leonavičiūtė, Andrius Mamontovas, Vaida Skaisgirė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Rasa Arlauskienė ir daugelis kitų.

Pirmą kartą Lietuvos televizijų istorijoje naujojo sezono atidarymo renginį vesti patikėta pačiai televizijos vadovei. TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė kaip TV vedėja debiutavo su tikrais eterio vilkais – Justinu Jankevičiumi ir Mindaugu Stasiuliu. Susirinkusius svečius sveikino ir „All Media Baltics“ vykdantysis valdybos pirmininkas Pierre Danon.

„Tvirtas užnugaris tikrai pravers, nes net neabejoju, kad per transliaciją jaudinsiuosi. Tačiau TV3 televizijai 25-eri, o toks amžius – iššūkių, naujų pradžių ir drąsių žingsnių amžius, tad nesinori atsilikti. Be to, aš visuomet mėgstu išbandyti naujus dalykus, manau, kad šis pirmas kartas bus sėkmingas“, – apie laukiantį išbandymą eteriu kalbėjo L. Blaževičiūtė.

Kaip anksčiau spaudos pranešime skelbė organizatoriai, 25-ąjį gimtadienį TV3 pasitinka su trenksmu. Svečiai iš VIP zonos galėjo mėgautis kiek žemiau vykstančiu miesto festivaliu „M.A.M.A vasara“, kuriame savo pasirodymais klausytojus džiugino patys garsiausi šalies dainininkai ir muzikantai. Tie, kurie negalėjo sudalyvauti šiame uždarame vakarėlyje ar koncerte, turi galimybę stebėti tiesioginę renginio transliaciją.

Savo pasirodymais tūkstantinė minia galėjo mėgautis puikiu koncertu su Igle, grupe „BIX“, Linu Adomaičiu, Monique, Beatrich, Daddy Was A Milkman, Donny Montell, Jazzu ir kitais atlikėjais.

TV3 25-ojo gimtadienio akimirkos – DELFI galerijoje:

O kaip savo 25-ąjį gimtadienį atsimena eterio žvaigždės?

Jau daugybę metų su TV3 žiūrovais kiekvieną savaitę laidoje „Prieš srovę“ besisveikinanti, o dabar ir žiūrimiausias Lietuvoje žinias vedanti Audrė Kudabienė sako, kad jeigu šiandien galėtų švęsti savo 25-erių metų gimtadienį, tai darytų pašėlusiai, būtinai Lietuvoj ir būtinai su visais draugais, o savo tikrąjį 25-metį Audrė taip pat puikiai atsimena: „Gimtadienis man buvo įspūdingas dėl kelių dalykų: kaip tik tais metais pabaigėm pirmąjį savo dokumentinių filmų ciklą, pagal Gintaro (Audrės vyro – aut.) tėčio, Česlovo Kudabos knygas, pirmą kartą pirkome bilietus į Kretą, kuri labai greit tapo mėgstamiausia atostogų „uoga“, o tuosyk, pirmąjį kartą, sėdėjom įkopę į kalną, žiūrėjom į jūrą ir buvo tiek romantikos, laisvės, azarto, kad atrodė, ar gali viso to būti daugiau“, – prisiminimais dalijosi A. Kudabienė.

Populiariausio, jau 10 metų TV3 eteryje gyvuojančio serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Nerijus Gadliauskas, kurį žiūrovai geriausiai pažįsta kaip Robertėlį, sako kad labiau nei gimtadienių jis vaikystėje laukė, kol užaugs. „Svarbus buvo 16 gimtadienis, kai gavau pasą, dar 18-tas, nes buvo išleistuvės iš mokyklos. O paskui tie metai eina... Labiausiai laukiau ne kokių nors metų. Kai buvau pradinukas ir matydavau vyresnius, kurie eidami pro medžius turėdavo pasilenkti, kad nekliūtų už šakų, tai labai norėjau ir aš tokio laiko sulaukti, kai man reikės pasilenkti einant pro medžius. Labai greitai tas laikas ir atėjo“, – pasakoja Nerijus, kuris savo ūgį mielai išnaudoja žaisdamas krepšinį.

„TV pagalbos“ narė Gerda Žemaitė sako, kad jei dabar švęstų 25-ąjį gimtadienį, tai švęstų jį lygiai taip pat kaip tuomet, kai jai suėjo 25-eri. „Savo 25 gimtadienį aš tiesiogine to žodžio prasme atšvenčiau su trenksmu. Buvau grįžusi iš Airijos, kur praleidau metus, todėl gimtadienio tema buvo aiški – meilė Lietuvai. Sukviečiau artimuosius ir būrį draugų į sodybą, kur visa atributika buvo tautiška, gimtadienis prasidėjo nuo Tautiškos giesmės giedojimo, o tada vyko visokie žaidimai, vainikų pynimai. Šis gimtadienis buvo vienas įsimintiniausių“, – prisimena Gerda.