Pasitikdamas žinomus svečius Rimantas Kaukėnas neslėpė dėkingumo ir džiaugsmo, jog labdaringai veiklai suburti jam pasiseka vis daugiau bičiulių, kolegų ir tų, kurie tiesiog nori padėti stokojantiems.

Jolanta Blažytė ir dar šių metų pavasarį „Vikondos“ vadovo pareigas pradėjęs eiti Mindaugas Snarskis sakė, kad verslo pagalba ir bendradarbiavimas su labdaros fondais yra natūralus. Žinomi verslininkai džiaugėsi tuo, kad visuomenė vis labiau atkreipia dėmesį į tuos, kuriems šiandien yra reikalinga pagalba.

„Gerumo tarp mūsų atsiranda vis daugiau ir viskas, manau, yra į gerą. Žinoma, turime daryti viską ir rodyti asmeniniu pavyzdžiu bei vykdyti geras, teigiamas iniciatyvas tam, kad pritrauktume vis daugiau visuomenės dėmesio. Dažnai pastebime ir akcentuojame blogį, tačiau aplink mus yra ir labai daug gėrio. Čia matau tik gėrį ir manau, kad jam turėtų būti skiriama tik daugiau dėmesio“, – kalbėjo žinoma verslininkė J. Blažytė.

Vaizdingoje vietovėje surengtas prabangus renginys pritraukė didžiulį dėmesį, o žinomi žmonės atvyko ne tik palaikyti gražiomis iniciatyvomis garsėjantį Rimantą Kaukėną, bet ir užlipti ant podiumo pristatant prasmingą dizainerio Egidijaus Rainio kolekciją.

Renginio metu išskirtinę kūrėjo kolekciją pristatė garsios šalies moterys bei onkologinėmis ligomis sergančios merginos. Kaip teigia organizatoriai, taip siekta parodyti jų stiprybę, valią ir kartu padėkoti visiems, kurie prisideda prie šios gražios iniciatyvos. Po daugybės plojimų sulaukusios kolekcijos pristatymo renginį vedusi Indrė Morkūnienė pranešė, jog visoms renginyje modeliais tapusioms mergaitėms suknelės yra dovanojamos.

Iškilmingą vakarą koncertavo Kauno simfoninis orkestras, Merūnas Vitulskis, Rūta Ščiogolevaitė, Operos solistai Eugenijus Chrebtovas ir Paulius Bagdanavičius.

Į renginį taip pat atvyko Danielius Bunkus, Viktorija Siegel, Donatas Motiejūnas, Julija Žižė, Kšištofas Lavrinovičius su šeima.