Rūta DELFI pasakojo, jog su Mantu susipažino netikėtai, o jų pažinties pradžia tapo vaikino žinutė socialiniame tinkle. „Dažniausiai niekada neatrašinėju nepažįstamiems. Dabar juokauju, jog tai buvo likimas. Atrašiau norėdama paprieštarauti jo nuomonei, bet jo šmaikštus sąmojis sudomino ir pradėję diskutuoti bei kalbėti, nenustojame to daryti iki šiandien. Tikiuosi, jog ir visą likusį gyvenimą“, – juokėsi žinoma moteris.

Prieš kurį laiką jie bandė suskaičiuoti, kiek metų jau draugauja. Nuo pirmosios žinutės praėjo penkeri metai, tačiau, anot R. E. Mazurevičiūtės, jie vis dar atranda daug naujo ir mielo vienas kito asmenybėse.

„Su Mantu esame gana skirtingi. Jis ramaus būdo, kantrus, be galo rūpestingas ir supratingas. Aš esu daugiau nenustygstanti vietoje, manęs visur turi būti pilna ir greit užsidegu (šypsosi), bet gal taip ir geriau, nes mes vienas kitą papildome.

Mantas mane dažnai pristabdo, nuramina, palaiko ir pataria, kad ir kokio naujo projekto imčiausi . Taip pat turime ir daug bendrų interesų, pomėgių ir tiesiog labai mėgstame leisti laiką kartu. Jis mano geriausia kompanija visur ir visada“, – mielų žodžių mylimajam negailėjo modelis.

Nidoje švęsti savo meilės šventę pora nusprendė gana atsitiktinai. Dar 2018-aisiais švenčiant Naujuosius metus jie nusprendė, kad reikia pakeisti vestuvių vietą ir nors jau buvo suplanavę jas švęsti kitur, šventę perkėlė į vaizdingąją Nidą.

Po itin privačios ir tik artimiausiems žmonėms skirtos ceremonijos vakarinė vestuvių dalis jau suplanuota paplūdimio bare „Kupolas“, kur pora su bičiuliais ir artimaisiais linksminsis ant jūros kranto. Savo šventės papuošimui jie pasirinko lauko gėles ir kopų augalus, samanas bei medžio akcentus. Jei oras nesubjurs, vakare degs ir laužas. Tačiau svarbiausiu savo vestuvių akcentu jie vis dėlto laiko žmones, kurie atėjo jų pasveikinti.

Po vestuvių Rūta Ežbieta pasirinko vyro pavardę ir taps Pitkauskiene. Ji sakė, kad naujai skambanti galūnė -ė neatrodo patraukliai. „Man keistokai skambėtų Pitkė“, – prasitarė garsenybė.

Žinomas modelis ir renginių vedėja DELFI po ceremonijos sakė, kad jautriausia buvo girdėti mylimojo meilės priesaiką jai, tačiau po tuoktuvių jausmai ir mintys nepasikeitė.

„Ceremonija man labai patiko. Buvo labai jauku. Džiaugiuosi, kad kunigas, matydamas, jog jaudinamės, prislopino mūsų jaudulį. Buvo daug šypsenų ir ašarų. Matydama vyrą ir sakydama žodžius jam jaučiau didelį jaudulį. Tačiau visada jaučiau širdyje, kad jis yra man skirtas. Jausmai ir mintys nepasikeitė, bet turbūt praeis kiek laiko ir pajausime tai, kas pasikeis", - neslėpdama jaudulio kalbėjo ji.

Tiesa, medaus mėnesį jie atidės vėlesniam laikui, nes ten, kur planavo vykti, turistinis sezonas prasidės tik lapkritį. Tačiau po vestuvių jie liks savaitei Nidoje.