Įprastai E. Ostapenko savo tūkstančiams sekėjų demonstruoja, kaip jis gamina valgį, dainuoja, groja gitara ar linksminasi su bičiuliais, tačiau vienas iš dainininko vaizdo įrašų išsiskyrė ir, ko gero, nustebino daugelį.

Socialinių tinklų garsenybe tapęs vyras galimai savo namuose Klaipėdoje įamžino nuogą moterį. Tiesioginėje transliacijoje feisbuke, kurią stebėjo keli šimtai, o vėliau visa tai galėjo peržiūrėti ir tūkstančiai žiūrovų, buvo nufilmuota šviesiaplaukė, gulinti vonioje be drabužių. Tokia informacija DELFI pasiekė šią savaitę.

Negana to, kartu su E. Ostapenko laiką leidusi moteris, kaip galima spręsti iš buvusio vaizdo įrašo, nereagavo į aplinką, todėl nežinia ar žinojo, kad tą akimirką ji buvo matoma šimtams nepažįstamų žmonių. Netrukus šis įrašas feisbuke buvo pašalintas.

Nors ši medžiaga E. Ostapenko profilyje nebėra pasiekiama, į tokią dainininko veiklą sureagavo policija, kuri ėmėsi tirti šį įrašą. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos skyriaus vyr. specialistė Andromeda Grauslienė DELFI patvirtino, kad ePolicija.lt gavo informacijos apie galimai nederamą klaipėdiečio vyro elgesį socialinėje erdvėje.

„Galiu patvirtinti, kad e-policija gavo tokį pranešimą, prie kurio yra pridėtas ir vaizdo įrašas. Buvo užregistruota, kad jame yra matoma nuoga moteris. Visa ši informacija buvo perduota tyrėjui, ekspertams ir vėliau bus nuspręsta, ar šiame vaizdo įraše yra koks nors nusižengimas, ar ne“, – DELFI sakė ji.

Policijos atstovė taip pat pabrėžė, kad piliečiai, pastebėję galimai netinkamą elgesį internete, turėtų ne komentuoti patį įrašą, o kreiptis į teisėsaugos institucijas, kuri vėliau įvertintų, ar buvusi veikla yra draudžiama.

„Jei piliečiams atrodo, kad kažkas užsiima neteisėta ar draudžiama veikla, jų pačių atsakomybė yra pranešti apie tai teisėsaugos institucijoms. Ne stebėti tokią tiesioginę transliaciją ir komentuoti, o pranešti atsakingiems asmenims, kurie gali, jei buvo padaryti tam tikri nusižengimai, išspręsti šį įvykį“, – teigė A. Grauslienė.

Ar E. Ostapenko pažeidė įstatymus, pasak Klaipėdos apskrities VPK atstovės, turėtų paaiškėti jau kitą savaitę.

Eugenijus Ostapenko: feisbuke kiekvieną dieną viešinu daug ką

DELFI susisiekus su E. Ostapenko ir pasiteiravus komentaro apie jau minėtą vaizdo įrašą, dainininkas neslėpė pykčio: „Kodėl aš jums turiu sakyti, kas ten buvo paviešinta? Aš ten (feisbuke) viešinu kiekvieną dieną daug ką“, – sakė jis.

E. Ostapenko šią situaciją pavadino provokacija: „Žinote, ką? Eikite jūs velniop“, – rėžė jis ir padėjo ragelį.

Po kelių minučių su DELFI susisiekė dainininko bičiulis, kuris prisistatė jo prodiuseriu Zenonu Lapinsku. Vyras norėjo atsiprašyti už savo kolegą ir teigė, kad dainininko susierzinimą galimai lėmė karšta oro temperatūra, esanti šiuo metu Klaipėdoje.

Dar po kelių minučių su DELFI susisiekė ir pats E. Ostapenko, kuris teigė: „Jūsų provokacijoms aš nepasiduosiu“.

„Jūs mane terorizuojate dėl nieko“, – pridūrė jis.

Pasiteiravus, ar jis supranta, kad jį socialinėje erdvėje gali sekti ir nepilnamečiai asmenys, kuriems toks turinys gali daryti neigiamą įtaką, dainininkas atsiduso: „Klausykite, kaip jums lietuviškai paaiškinti...“

„Aš nežinau, kas mane seka. Mane gali sekti bet kas – aš šito proceso nekontroliuoju. Visų antra, aš žinau įstatymus, jeigu ten būtų buvę parodyti lytiniai organai – tai būtų pornografija. Kadangi ten net nebuvo matyti moters veido ir nebuvo jokių lytinių organų, tik užpakaliukas ir papai – kas yra leidžiama – viskas buvo padoru. Viskas buvo nufilmuota padoriai. Pagal teismų praktiką, pagal įstatymus tai buvo tik erotika“, – DELFI sakė jis.

E. Ostapenko tikino, kad vaizdo įraše nebuvo matyti jokie lytiniai organai, o apie tiesioginę vaizdo transliaciją feisbuke tūkstančiams sekėjų jo draugė neva žinojo ir davė leidimą.

„Čia mano draugė yra. Mes čia vaidinam“, – teigė dainininkas.

Paklausus, kodėl minimas vaizdo įrašas buvo pašalintas, E. Ostapenko atsakė: „Ne aš ištryniau“.

Pasiteiravus, ar ne tik jis valdo jo asmeninę feisbuko paskyrą, dainininkas susierzino.

„Koks jūsų skirtumas, kas ištrynė? Šiandien galiu paskelbti nuotrauką, o rytoj ištrinti – tai mano noras. Kaip noriu, taip ir darau. Koks jūsų reikalas?“ – sakė jis.

Eugenijus Ostapenko garsėja skandalais

Galima teigti, kad E. Ostapenko Lietuvoje garsina ne tik daina „Dviratukas“, bet ir jo visą karjerą lydimais skandalais. Audringą gyvenimo būdą mėgstantis dainininkas viešai pasakodavo apie savo asmeninio gyvenimo ar meiles dramas, o dėl netinkamo elgesio pareigūnams jis buvo įkliuvęs bent kelis kartus.

Dar 2017-ųjų metų liepą dainininkui uostamiesčio policija buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kurio metu naktiniame bare nukentėjo besilaukianti jauna moteris.

Atvykę pareigūnai ten aptiko girtą (2,07 prom.), policijai gerai žinomą pramogų pasaulio atstovą E. Ostapenko, kuris, liudininkų teigimu, spyrė 23-ejų metų besilaukiančiai moteriai.

Paaiškėjo, kad 41-erių metų agresyvaus vyro taip pat neblaivi (2,20 prom.) draugė prieš tai bare kitiems žmonėms grasino peiliu. Greitosios pagalbos medikai nėščią moterį išvežė į ligoninę. Agresyvi girta porelė buvo uždaryta į areštinę.

2015-ųjų metų gruodį E. Ostapenko buvo įkliuvęs Klaipėdoje policijos pareigūnams, kuomet dainininkas pasirodė neblaivus viešoje vietoje. Jam buvo nustatytas sunkus girtumas ir už tai klaipėdiečiui buvo skirta bausmė – 3 paros arešto.

Tuomet dainininkas žurnalistams pasakojo, kad sulaikytas jis buvo tik dėl to, nes yra žinomas. Anot jo, Klaipėdoje gyvena tik keturios žvaigždės – jis pats, Steponas Januška, Simonas Donskovas ir Edmundas Kučinskas.

2015-ųjų birželį estrados atstovas guodėsi, kad feisbuke užsimezgusi pažintis vos nesibaigė tragiškai – užpuolikai jį sumuštą ir pririštą prie medžio paliko miške. Negana to, pasisavinę motinai priklausančio buto raktus norėjo įsibrauti į jo namus. Tiesa, to piktadariams padaryti nepavyko.

Kaip tuomet DELFI pasakojo dainininkas, feisbuke jis turi tūkstančius draugų, aktyviai bendrauja su savo gerbėjais, tad nieko blogo neįtarė, kai jam parašė Mindaugas iš Klaipėdos. Anot jo, vaikinas sakė, kad nori gyvai susipažinti, nusifotografuoti. Neįtardamas piktų naujo bičiulio kėslų dainininkas jį pasikvietė į savo motinos namus. Po kelių dienų Mindaugu prisistatęs vaikinas su dar kitu draugu E. Ostapenko nuvežė į mišką, kur, kaip pasakojo dainininkas, prasidėjo veiksmo filmo scenarijaus verti įvykiai.