„Dauguma norinčiųjų dalyvauti „Slim4Fun“ kalbėjo ne apie tai, kad jiems būtina numesti keliolika kilogramų, bet apie siekį būti laimingais. O visos moterys, paklaustos, ką pirmiausia padarytų pasiekusios savo užsibrėžtų tikslų, sutartinai tvirtino – nusipirktų naują suknelę!“, – su šypseną vykusią atranką prisiminė E. Straleckaitė-Daugėlė.

Kaip rašoma spaudos pranešime, tapti pozityvaus gyvenimo būdo koregavimo projekto dalimi iš viso panoro keli šimtai dalyvių. Jie, naudodamasi sumanymo partnerio „Chatmarketing“ paruošta technine baze, socialiniuose tinkluose pildė anketas.

„Dalis anketų, kuriose pateikti netikslūs duomenys, buvo pažymėtos kaip negaliojančios. Kitas mes patys atidėjome į šoną, nes kol kas projektas vyksta tik Kaune, tad dalyviams, gyvenantiems kituose miestuose, sieki rezultatų nebūtų patogu“, – sakė G. Slausgalvienė.

Anot jos, apsispręsti, kas galėtų būti pakviestas į šią programą padėjo ne tik virtualiose anketose nurodytas kandidatų ūgis bei svoris, bet ir pašnekesys.

„Ne visiems atėjusiesiems į atranką iš tikrųjų reikia mesti svorį. Bet kai kurie turi ir kitų tikslų. Pavyzdžiui, „pasikrauti“ laimės molekulių“, – sakė M. Mickevičius-Mino.

Dainininko teigimu, jis asmeniškai dietų niekada nesilaikė, bet pastebėjęs veidrodyje kintantį ir jam nepatinkantį vaizdą, išsyk susirūpindavęs.

„Sporto klubas – jame aš atrandu gerą savijautą, būdą, kaip atsikratyti nereikalingų riebaliukų ar jaustis laimingam“, – mintimis dalinosi M Mickevičius-Mino.

Tiesa, atlikėjas pripažino – jam reikėtų ne tik sportuoti, bet ir reguliuoti mitybą.

„Kol kas to niekada nesu daręs. Nors tikrai vertėtų, nes pasiekiu tik pusę to, ką galėčiau. Bet, kaip pagalvoji, juk taip gardu ir šalto, putojančio gėrimo bokalą išgerti, ir dešrytę suvalgyti...“, – tvirtino pašnekovas.