„Jei atvirai, iki šiol apie lieknėjimą negalvojau, nes neturėjau viršsvorio. Šiemet situacija pasikeitė“, – spaudos pranešime prisipažino dainininkė.

„Teko persiūti vieną drabužį po kito ir tai mane labai suerzino. Atrodo, tik 6 kilogramai, bet man tai buvo nepriimtina. Esu scenos žmogus ir negaliu leisti sau būti apkūni! Nutariau pasakyti „Stop“ svorio augimui ir pagaliau sutvarkyti savo mitybą padedant profesionalams“, – pridūrė ji.

Pasirodo, kad atsikratyti 6 kilogramų jai padėjo šiuo metu populiari dieta.

„Mano scenos kolegės Goda Alijeva ir Liepa Norkevičienė atrado Stokholmo dietą, o jų puikūs rezultatai įtikino, kad ir aš privalau pabandyti“, – atskleidė atlikėja.

Natalija Bunkė atsikratė 6 kg
Foto: Asmeninio archyvo nuotr.

Nereikalingų kilogramų atsikračiusi N. Bunkė džiaugiasi, kad pakeisti mitybos įpročius sunku nebuvo.

„Stokholmo dietos mitybos specialistai man paruošė mitybos planą ir teliko jo laikytis. Iš pradžių buvo neįprasta, tačiau palaipsniui programa tapo teigiama priklausomybe. Kai sakoma „dieta“, man iškart atrodo, kad reikės badauti, tačiau šį kartą viskas buvo kitaip – valgau skanų maistą normaliomis porcijomis ir visada jaučiuosi soti. Kiekvieną dieną nereikia valgyti to paties, anaiptol – receptai buvo įvairūs, o būtiniausi produktai lengvai prieinami bet kurioje parduotuvėje. Manau, taip turėtų maitintis kiekviena šeima, o ne tik tie, kuriems reikia mesti svorį! Iš viso numečiau 6 kilogramus ir visiškai nebeturiu viršsvorio!“ – džiaugėsi ji.

Vasaros metu daug koncertų turinti N. Bunkė didžiuojasi pasiektais rezultatais: „Pojūtis fantastiškas ir man labai patinka tai, ką matau veidrodyje.“