Šiemet per gimtadienį gavusi milžinišką vienaragį M. Linkytė juokiasi, jog maudytis su juo – nauja jos ir bičiulių vasaros tradicija. „Kai tik važiuojame kur maudytis, sulaukiu klausimų, ar vešiuosi kartu“.

Daug dirbanti ir kurianti prieš koncertą Trakų pilyje, kuris bus jau kiek daugiau nei už mėnesio, ji pripažįsta, jog su mintimis apie darbus tiek keliasi, tiek ir eina miegoti. Kartu su ja pasirodys ir „London Community Gospel Choir“. Visiškai atsipalaiduoti neleidžia ir atsakingas darbas kuriant albumą.

Tarp Londono ir Lietuvos gyvenanti Monika sau žada leisti atsipalaiduoti praleidžiant keletą dienų gamtoje ir dalyvaujant saviugdos stovykloje. „Mėgstu Lietuvos pajūrį, tad laisvalaikiu stengiuosi bent porai dienų ištrūkti ten. Keliuose festivaliuose savanoriausiu su Gerumo fondu „Ne apie mane“. Po koncerto Trakuose planuoju spontaniškai pasirinkti kokią nors Europos kryptį ir susipažinti su nauju miestu ar kraštu. Tačiau noriu spontaniškos kelionės, todėl daug apie tai negalvoju“.

Pailsėti ir pasikrauti kūrybinių minčių jai padeda ir nauja fizinė veikla. Kartkartėmis lankydama jogos užsiėmimus Monika išsikėlė sau tikslą – ja pradėti ir savo vasaros rytus. „Tai būtų puiku, bet kol kas nugali miegas ir puodelis kavos“, – šypsojosi dainininkė.

„Pastaruoju metu gyvenu kūryba, bet atradau ir emocijas, kurias anksčiau norėjau paslėpti ir net nepažinojau. Manau, kad tol, kol jų nesukrausiu į muziką, iki galo jos manęs ir nepaleis. Labai džiaugiuosi visais pokalbiais su savimi ir ieškojimais. Turiu didelių planų, bet nenoriu savęs spausti. Tikiu, kad kiekvienam dideliam pokyčiui ir žingsniui reikia jausti vidumi.

Mano didelės svajonės išsipildymas yra vien tai, kad koncertuosiu su „London Community Gospel Choir“, kurie yra dainavę su Madonna, Kylie Minogue, Prince, įrašinėjo dainas su Ed Sheeranu, Adele... Kai pasakiau vadybininkui ir tapo aišku, kad jie atvyks koncertuoti su manimi, pati sunkiai tuo patikėjau. Svajonės tikrai pildosi, o dabar noriu, kad jie uždainuotų lietuviškai. Tikiu, kad ši magija tikrai įvyks“.