Naujausiais gamtos ir technologijų deriniais, revoliucinėmis grožio formulėmis bei nišiniais parfumerijos kvapais domėjosi Inga Stumbrienė, Ineta Stasiulytė, Irena Storašaitė- Žvagulienė, Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė, Elena Puidokaitė, Simona Starkutė, Liucina Rimgailė ir kitos gerai žinomos damos. Vyriškąją Eisenberg kosmetikos liniją išbandė Saugirdas Vaitulionis, Tadas Rimgaila ir kiti svečiai.

Renginyje gražiai suapvalėjusiomis linijomis pasirodžiusi Ineta Stasiulytė neslepia, kad dienos rutinoje jai labai svarbu odos priežiūra, tačiau pripažįsta, kad dėl užimtumo, šioje srityje turinti sau pastabų: „Labai mėgstu greito efekto priemones, taip sutaupau laiko ir džiaugiuosi akivaizdžiu rezultatu. Esu šiek tiek tinginė“, - šmaikštavo žinoma aktorė.

Pasak šventėje dalyvavusios dermatovenerologės profesorės Matildos Bylaitės-Bučinskienės, lietuvaitės ne tik itin kruopščiai prižiūri savo veido odą, bet ir yra labai išprususios grožio srityje.

„Daugelis jų yra tikros ekspertės, todėl itin atidžiai renkasi odos priežiūros priemonės. O tai yra labai gerai. Esu tikra, kad tokios revoliucinės naujienos kaip trijų molekulių grožio formulė sudomins lietuves, juk visų mūsų tikslas kuo efektyviau odą aprūpinti energija ir deguonimi“, - teigia gydytoja.

Specialiai šventės proga iš Paryžiaus į Vilnių atvykusio Eisenberg kosmetikos ir parfumerijos atstovo Jean-Luc Trognon nuomone, svarbiausia neprarasti smalsumo ir visada išbandyti naujausius kosmetikos srities atradimus.