„Mano pusketvirtų metukų „pupa" kol kas apie tokią aktualią suaugusiems šventę dar nieko nežino, todėl sveikinimų, matyt, dar reikės luktelti keletą metų", - juokaudamas kalbėjo aktorius R. Šimukauskas.

Šįkart Tėvo dieną su šeima jis mini Maljorkoje. Būtent šioje Ispanijos saloje Šimukauskai viešėjo per savo medaus mėnesį.

„Grįžome į tą patį kurortą, kur buvome tada, tik viešbutį pasirinkome labiau pritaikytą vaikams", - sakė pašnekovas.

Savo tėtį su švente jis pasveikins telefonu, o grįžęs būtinai nuveš dovanų. Albinas Šimukauskas yra nusipirkęs sodybą, kurią vis po truputį remontuoja.

„Tai kaskart stengiuosi padovanoti po kokį nors naudingą įrankį. Nors, iš vaikystės, Tėvo dienos neprisimenu... Turbūt jos neminėdavome", - kalbėjo R. Šimukauskas.

A.Orlausko dešimtmetis sūnus Markas jau ne vienerius metus tėčiui įteikia savo rašytą kūrinėlį ir pieštą atviruką, skelbiama pranešime spaudai.

„Tokį kaip apsakymą – su pradžia, siužetu, pabaiga, aiškia idėja. Kaskart vis stebiuosi jo sugebėjimu sveikinimą išdėstyti būtent tokiu būdu", - sakė humoristas.

Jis su broliu savo tėtį Stanislovą Tėvo dienos proga sveikindavo nuo pat vaikystės.

„Iš sutaupytų pinigų gėlę ar odekolono nupirkdavome", - šypsojosi A. Orlauskas.

Jis tikina, jog daugelis vyrų nesureikšmina Tėvo dienos, bet džiaugiasi sulaukę sveikinimų.

Televizijos prodiuseris G. Juodeika pasakojo turintis įdomią tradiciją – su šeima pirmąjį birželio savaitgalį aplankyti kokią nors naują vietą.

„Tėtį vis atvežame prie kokio nors atnaujinto Kauno objekto. Šįmet jau pavežiosime po visą miestą, nes jis labai sparčiai keičias", - sakė pašnekovas.

Trijų atžalų – Luknės (8 m.), Simo (10 m.) ir Ainės (12 m.) tėtis, dainininkas Petras Jucevičius pasakojo, jog augant vaikams, jų dovanos tampa vis sudėtingesnės.

„Šįkart Luknė sukūrė man dainą. Pati parašė žodžius ir muziką. Tik neiškentusi Tėvo dienai skirtą kūrinį man pristatė aksčiau", - šypsojosi P. Jucevičius.

Savo tėtį Petrą jis visada pasveikina nuvykdamas į svečius. Tik dovanų neperka, nes taupumą vertinantys Jucevičiai dėl išlaidavimo barasi.

„Dar kokius papildus tai gali įteikti.... Bet tėtis labiau vertina ne tai, ką nuperki, o tai, kad atvažiuoji", - sakė dainininkas.

„Tado's mados" įkūrėjas Tadas Kuzminskas pasakojo šįmet pakvietęs tėčius svarbią dieną pasveikinti originaliai – įteikiant stilizuotus marškinėlius.

„Jau gavome daugybę nuotraukų iš įvairių kraštų, kuriose tėčiai įsiamžinę su savo vaikais vilkėdami vienodus marškinėlius. Sakoma, kad labai sunku sugalvoti, ką padovanoti vyrams. Tai mes šiek tiek palengvinome užduotį", - sakė T. Kuzminskas.