„Organizuojant šią šventę stengiausi apgalvoti kiekvieną detalę – pastangos atsipirko rezultatu! Viskas pavyko daug sklandžiau nei tikėjausi. Ačiū kiekvienam, kuris prisidėjo išpildant idėjas“, – neslėpdama emocijų kalbėjo salono savininkė.

Gimtadienyje buvo pristatyti šeši skirtingi vasaros šventėms tiksiantys įvaizdžiai. Modeliais tapo žinomos Lietuvos moterys: Julija Žižė, Karolina Meschino, Greta Mikalauskytė, Gabrielė Grygolaitytė ir Maria Randers. Šventinį vakarą modeliai vilkėjo mados namų „Tiulio fėja“ suknelėmis.

„Senojo Holivudo stilius paversdavo aktores deivėmis, jos atrodė geidžiamos, bet nepasiekiamos, rengdavosi seksualiai, tačiau stilingai. Dažniausiai jos puošdavosi ilgomis žvilgančiomis suknelėmis su korsetais, atvirais pečiais. Gipiūro raštai ir žėrintys siuvinėjimai – kaip iš Getsbio romano. Kai tokia moteris praeidavo – neįmanoma buvo neatsigręžti. Ta stilistika, kaip ir garsios aktorės, liko istorijoje, jų įvaizdžiai nepamirštami. Kas ir kiek praeitų metų, jų pralenkti yra neįmanoma“, – taip sukneles apibūdino jų kūrėja Viktorija Jakučinskaitė.

„Visus modelių įvaizdžius sukūrė grožio salono „Studio M“ meistrai. Pirmą kartą ir pati ypatingai šventei dažiausi ne pati – mane gražino viena iš studijos vizažisčių. Labai džiaugiuosi, kad modelius ir mane papuošė mylima dizainerė Viktorija Jakučinskaitė“, – kalbėjo M. Daikerytė.

Gimtadienio organizavimo darbais rūpinosi pati M. Daikerytė. Vizažistė atskleidė, kad renginių organizavimas yra dar viena jos aistra. Kaip liudija šventės akimirkos, M. Daikerytei tai sekėsi daryti puikiai. Mergina neslepia, kad norėtų tobulėti šioje srityje ir galbūt ateityje vystyti šią veiklą.

Kvietime į gimtadienį buvo nurodytas ir aprangos kodas – 60-ieji. M. Daikerytę visuomet žavėjo šio laikotarpio mados ir stilius, grožio suvokimas ir moterų noras puoštis. Tiesa, ne visi svečiai paisė nurodyto aprangos kodo. Nemaža dalis viešnių ir ponų nusprendė atsiriboti nuo taisyklių ir vakarėliu mėgavosi sau patogiais ar labiau patikusiais drabužiais.

Sveikai besimaitinanti M. Daikerytė norėjo, kad šventės svečiai galėtų mėgautis užkandžiais be sąžinės graužaties, todėl publika vaišinosi figūrą saugančiais patiekalais.

Renginio svečiai taip pat turėjo galimybę pirmieji apžiūrėti vienetinę M. Daikerytės sukurtą papuošalų kolekciją. „Kūryba yra mano gyvenimo variklis. Mano galvoje visuomet daug minčių ir idėjų, kurios dažnai būna nestandartinės. Sunkiausiai sekasi rasti specialistus, kurie tai galėtų išpildyti. „Fashion Gold“ mano viziją pavertė realybe“, – džiaugiasi žinoma mergina.

Milita Daikerytė

M. Daikerytė yra tituluojama jauniausia grožio salono savininke Lietuvoje. Mergina neslepia – versle su iššūkiais tenka susidurti kiekvieną dieną. Tačiau viskas yra išsprendžiama – tą liudija didėjantis kolektyvas ir laimingi klientai. Verslininkė ne tik vadovauja populiariam grožio salonui, bet ir yra viena brangiausiai apmokamų šalies vizažisčių. Tarp M. Daikerytės ištikimiausių klienčių – garsiausios Lietuvos moterys: Asta Valentaitė, Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė, Ieva Mackevičienė. M. Daikerytė dažnai sulaukia klausimo, kaip jai pavyko to pasiekti. Pasak merginos, atsakymas vienas – aistra darbui.

„Neįsivaizduoju savo gyvenimo be šios veiklos. Visuomet sakau, kokia yra virtuvė be šefo. Norint teisingai vadovauti grožio salonui, turi jame dirbti. Tiesa, stengiuosi nepainioti šių dviejų pareigų – vadovės ir vizažistės. Ir tą kolektyvas labai jaučia. Džiaugiuosi, kad man pavyksta išlaikyti balansą. Už salono ribų su savo kolegėmis galiu būti artima draugė, tačiau darbe – reikli, bet teisinga vadovė. Neturiu simpatijų ar antipatijų, su visomis esu sąžininga. Salone esu pati jauniausia, tačiau tai man netrukdo vadovauti. Kolektyvas per dvejus metus tik išsiplėtė“, – džiaugiasi mergina.