Gimtadienyje buvo pristatyti šeši skirtingi vasaros šventėms tiksiantys įvaizdžiai. Modeliais tapo žinomos Lietuvos moterys: Julija Žižė, Karolina Meschino, Greta Mikalauskytė, Gabrielė Grygolaitytė bei Maria Randers, kurią su šypsena publikoje palaikė ir jos mama Daina Bosas.

Įdomu tai, kad žinoma verslininkė į grožio salono gimtadienį atvyko vilkėdama panašiu įvaizdžiu, kaip vakaro sumanytoja. Tiesa, abi mėlynas sukneles vilkinčioms ir lankeliais pasipuošusioms Militai ir Dainai šis faktas sukėlė tik pačias geriausias emocijas.

„Taip, netgi su motoroleriu sutapau“, - nusijuokė verslininkė.

Daina Bosas

Sklando kalbos, kad moterims pasirodyti viename renginyje ir išvysti panašiai į save apsirengusią damą, prilygsta tragedijai. Tiesa, Daina į tokius nusistatymus tik numoja ranka.

„Čia buvo visiškas sutapimas. Na, aš manau, kad mes su Milita skiriamės labai stipriai – tiek suknelės kirpimu, tiek amžiumi. Mums tikrai nėra dėl ko pyktis, juolab dėl suknelės“, - šypsojosi verslininkė.

Renginio svečiai šį vakarą kaip niekad paisė aprangos kodo. D. Bosas DELFI išdavė, kad rasti tinkamą suknelę jai buvo labai paprasta, mat jos spintoje tokios stilistikos drabužių – visa gausa.

„Iš tikrųjų labai dėkinga tema, supratau, kad tokių drabužių turiu daugiau, nei tikėjausi. Su svečiais kaip tik nutarėme, kad šį vakarą pasiruošti buvo kaip niekad lengva. Smagus, gražus tas 60-ųjų laikmetis buvo“, - pasakojo viešnia.

Paklausta, ar visada renginiuose stengiasi atsižvelgti į aprangos kodą, D. Bosas tvirtina, kad tokiu būdu yra išreiškiama pagarba organizatoriams.

Daina Bosas su dukra Maria Randers

„Visada atsižvelgiu, nes tai, visų pirma, yra pagarba organizatoriams. Tačiau būna išimčių. Nutinka ir tai, kuomet nurodytas aprangos kodas, mano manymu, netinka prie pasirinktos vietos, todėl tokiais atvejais leidžiu sau paimprovizuoti“, - atvirauja ji.

Jokia paslaptis, kad Daina yra dažnai įvardijama kaip viena stilingiausių pramogų verslo moterų, tačiau tokie epitetai šalia jos vardo verslininkei didelės įtakos nedaro.

„Aš niekada į tai labai rimtai nežiūriu. Aš nesu nei stilistė, nei šių mokslų nesu baigusi. Lietuvoje ir taip daug stilisčių, šiuo žodžiu savęs nevadinu net socialiniuose tinkluose. Aišku, kad man labai malonu, jog kažkam patinka mano stilius, bet aš dėviu tai, kas man patinka. O jei kažką įkvepiu, man tik komplimentas“, - džiaugiasi pašnekovė.

Visos renginio akimirkos – DELFI galerijoje: