Naujasis prekės ženklas – tai deimantų specialistės Danos Ribas įkurto salono „The Factory Diamonds and Jewellery by Ribas“ dalis. Kūrėja užtikrino, kad meilei skirtoje studijoje – ne tik sužadėtuvių ar vestuvių žiedai, bet ir kiti šiai progai tinkami papuošalai.

„Norime išpildyti didžiausias įsimylėjėlių svajones, neribojant jų fantazijos. Ir ne tik tai – pastebiu, kad prie nuotakos įvaizdžio derantys papuošalai dažnai paliekami paskutinei minutei, stresą kelia ir dovanos jaunųjų tėvams. Dabar viskas, ko reikia meilės šventėms bus vienoje vietoje“, – pasakoja Tel Avivo deimantų biržos narė.

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino naujai atidarytai studijai paruošė išskirtinę kolaboraciją – savo kurtą svajonių sužadėtuvių žiedą.

„Gavusi pasiūlymą sukurti žiedą negalėjau atsidžiaugti ir iškart žinojau, jog jį turi puošti širdelės formos deimantas. Jaudinantis jausmas dabar šį žiedą matyti ant savo rankos – ypač, kai jis gavosi net gražesnis negu svajojau! O ir širdelės forma yra žaisminga, ji puikiai atspindi mano spalvingą asmenybę“, – entuziastingai pasakoja Karolina.

Renginyje taip pat buvo galima sutikti ir Jolantą Sadauskienę, Rūtą Elžbietą Mazurevičiūtę, Indrę Morkūnienę, Karoliną Toleikytę, Tadą Rimgailą ir kitus.