Į jubiliejinės kolekcijos pristatymą sugūžėjo daugybė žinomų žmonių. Tarp jų buvo ir Oksana PIkul-Jasaitienė. Ji kūrėją pasveikino įteikdama didelę gėlių puokštę. Nors Oksana pastaruoju metu išgyvena santuokos su sutuoktiniu, krepšininku Simu Jasaičiu krizę, įvairiuose renginiuose ji pasirodo puikiai nusiteikusi.

Jubiliejinės kolekcijos pristatyme taip pat apsilankė Monika Šedžiuvienė, Elena Puidokaitė-Atlanta, Oksana Zlatkovaitė, Kristina Kaikarienė ir daugybė kitų žinomų žmonių.

„Šie rūmai turi ypatingą istoriją. Aura čia iš tiesų kelia šiurpulį ir lengvą nerimą, tačiau būtent čia aš matau gyvenimo likimo išbandymus patyrusią juodąją Madam, kuri gyvenime mokėjo už savo vyro klaidas“, - teigia dizaineris.

Išskirtiniu braižu garsėjantis kūrėjas kiekvienoje moteryje įžvelgia stiprybę, net ir tada, kai jos veidu rieda ašaros, o iš rankos nedingsta cigarilė. “Moters prigimtis - atsitiesti ir žingsniuoti toliau. Žingsniuoti taip, kad jos aukštakulnių kaukšėjimą lydėtų ne tik smalsūs praeivių žvilgsniai, bet ir netiltų apkalbos. Juk net apsirengus juodai, ji - ryški asmenybė”, - pabrėžia proginių suknelių kūrėjas.

Jubiliejinė “Madam pareis vėliau...” kolekcija išskirtinė. Ji juoda. “Apsiriboti šia spalva buvo nelengvas kūrybinis iššūkis. Jį priėmiau tam, kad įrodyti, kad jokių rėmų gyvenime nėra, kaip ir kūryboje. Jie slypi mūsų galvose, kartu su visuomenės primestais stereotipais", - sako Liutauras.

„Mano tikslas – pašiurpusi Jūsų oda ir lengvas oro trūkumas“, - juokiasi mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas. Pasak Liutauro, tikėtis iš jo švelnių garsų ir saldžių kolekcijos detalių būtų naivoka.