LRT televizijos projekte „Du balsai – viena širdis" dalyvaujanti pora Ž. Gečo kūrinį atliko dviese. Romantiškai sėdėdami vienas prieš kitą jie dainavo lyrišką kūrinį, o fone viena po kitos keitėsi nuotraukos iš judviejų gyvenimo.


„Gimėme suprasti tai, kas tikra. Gimėme tam, kad surastume vienas kitą“, – dainavo pora.

DELFI primena, kad pora aukso žiedus sumainė rugpjūčio 9 dieną ir po ceremonijos, kuri vyko Vilniaus Išganytojo bažnyčioje, vyko į sodybą, kurioje, kartu su bičiuliais ir artimaisiais, šventė iki paryčių.

Ketverius metus santykius puoselėjanti ir jau ilgą laiką kartu gyvenanti pora paskutinę naktį iki vestuvių nusprendė praleisti viešbutyje. Į vestuves išskubėjęs Žygimantas žiniasklaidai prisipažino, jog, žinodamas, kad Anžela tuo metu buvo viešbučio kieme, kuo greičiau spruko iš jo nesidairydamas.


Ž. Gečas norėjo išlaikyti tradiciją ir nuotaką pirmą kartą išvysti bažnyčioje, žengiančią altoriaus link. Santuokos metu pora dėvėjo vienodas karoliukų apyrankes. „Čia yra visų septynių čachrų spalvos. Jas mums atsiuntė dovanų iš Anglijos. Nusprendėme jas panaudoti vestuvių dieną", – papuošalų prasmę atskleidė Anžela. Bažnyčioje skambėjo grupės „Original Copy" atliekama Mortos daina. Ją pora atrado visiškai netikėtai, tiesiog ieškojo tinkamos dainos savo vestuvių ceremonijai.


„Išgirdę tiesiog pajautėme ją ir supratome, kad labai norėtume šios dainos ir prisiminę, kad kažkada grupė „Original Copy" mums yra žadėję sudainuoti dainą, pakvietėme juos", – pasakojo jaunieji. Jaunųjų draugai į vestuves atskubėjo glėbiuose laikydami ne tik gėlių puokštes, bet ir... maisto šunims pakuotes. Tad ne ką mažiau dovanų nei Anžela ir Žygimantas, gavo jų augintinis, kuris, beje, taip pat dalyvavo vestuvėse.


Pora susižadėjo lygiai prieš metus, rugpjūčio 9-ąją. Būtent todėl jiedu ir pasirinko tokią vestuvių datą, nepaisydami, jog išpuolė ne savaitgalis, o savaitės vidurys – trečiadienis. Negana to, Ž. Gečas paatviravo, jog šįvakar jie ypatingai pažymės ne vidurnaktį, o tą akimirką, kai laikrodis muš 23:50 val. „Todėl, kad mūsų sužadėtuvės įvyko būten tuo metu", – atviravo Žygimantas.