Iš kelionės sugrįžęs S. Vaitulionis kasdienybei nepasiduoda ir Lietuvoje

Žinomas komunikacijos specialistas Saugirdas Vaitulionis po įtempto darbų maratono, kuris jį užklupo gruodį, atsikvėpti išvyko į Egiptą.

„Žiemą aš visada kur nors pabėgu. Stengiuosi išvykti į šiltus kraštus dar iki savo gimtadienio, kuris yra vasarį. Tačiau pastarasis gruodis buvo ypač darbingas, todėl supratau, kad poilsio reikia anksčiau. Su draugų kompanija išvykome į Egiptą. Buvau toks pavargęs, kad norėjosi tik miegoti, valgyti ir vėl miegoti (juokiasi).

Tikrą lietuvišką žiemą aš labai mėgstu, kai sausas oras ir daug sniego, bet to purvo ir drėgno oro negaliu pakęsti, todėl ir išvykstu trumpų atostogų“, – sakė žinomas vyras.
Iki šios kelionės Egipte jis buvo tik prieš dešimtmetį, todėl kelionė tikrai nebuvo įprasta. Norėdama ramiai pailsėti draugų kompanija rinkosi viešbutį, kuris būtų kuo mažiau pritaikytas šeimoms su vaikais. Saugirdas pastebėjo ir tai, kad jame buvo labai mažai lietuvių.

„Nieko neveikti mums yra didelė prabanga, todėl norėjosi visu šimtu procentų atsipūsti. Dabar, sugrįžus į Lietuvą, žiema taip pat negąsdina. Su draugais turime tradiciją kartą per savaitę organizuoti vakariene vieni kitų namuose. Visada smagu susirinkti su linksma kompanija, gaminti skanų naminį maistą. Tokios žiemos labai jaukios ir tikrai be rutinos“, – pasakojo pašnekovas.

J. Smoriginas žiemos kelionėms taupo ištisus metus

Kasmet išvykti „ten, kur šilčiau“ stengiasi ir baleto artistas bei choreografas Jurijus Smoriginas. Tiesa, šiuo metu ispanakalbėje šalyje atostogaujantis scenos atstovas tikslios savo buvimo vietos išduoti nenorėjo. Tik patikino, kad lietuvių čia beveik nėra.

„Dabar sutariame su dukra susitikti ten, kur visada šilta. Keliaujame kartu su žmona ir šiemet minime 40 gyvenimo kartu metines bei žmonos gimtadienį“, – pasakojo jis.

Pasak žinomo televizijos veido, iš Lietuvos jie išvyksta ieškodami ne tik daugiau saulės, bet ir kitos aplinkos. „Saulės Lietuvoje nebūna jau turbūt nuo rugsėjo vidurio, todėl natūralu. Galbūt dėl to visiems būna bloga net bendrauti, žmonės pikti, susiraukę, todėl visus metus kaupiame pinigus tam, kad galėtume išvažiuoti iš čia ir pasisemti to vitamino D“, – su šypsena pasakojo J. Smoriginas.
Miestelyje, kuriame apsistojo choreografas, gyvena daug vyresnio amžiaus žmonių. Tačiau jam nuostabą sukėlė ir tai, kad ten atvyksta itin daug garbaus amžiaus turistų.

„Tik tie turistai atvyksta ir greitai išvyksta, o mes čia apsistojome ilgiau. Dar liko 20 dienų“, – šypsojosi pašnekovas.

J. Smoriginas pastebėjo, kad išvykstant pailsėti į šiltus kraštus atsigauna ir sveikata bei bendra organizmo savijauta.

Anksčiau keliaudavusi N. Pareigytė sausį mėgaujasi lietuviška žiema

Kadangi Klaipėdoje sniego būna retai, dukrelę auginanti alikėja Nijolė Pareigytė – Rukaitienė nudžiugo kai ir uostamiestį aplankė tikra lietuviška žiema. „Taip norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke, dar pasidžiaugti. Ir vakar su Paticija išėjome į lauką 21 val, o grįžome tik po dviejų valandų“, – nusijuokė žinoma moteris.

Toks oras ją ypač džiugina, todėl po praėjusių metų, kai sausį jie su šeima išsiruošė keliauti į Tailandą, pora nusprendė, jog daugiau šiuo laikotarpiu liks tik Lietuvoje.

„Prieš dvejus metus skridome į Meksiką, o praėjusiais metais keliavome į Tailandą. Tačiau Lietuvoje buvo tokia graži žiema, todėl nusprendėme nevykti sausį, o geriau kuriuo nors kitu laiku aplankyti šiltus kraštus.

Kadangi ir mano darbas man yra šventė, nepasiilgstu atostogų. Mėgaujuosi savo veiklomis ir darbais“, – pasakojo ji.

Dabar atlikėjai darbų taip pat netrūksta. Dabar ji viena ne tik veda renginius, tačiau ir kuria solo karjerą.

Nijolė pasakojo, jog tokiu šaltuoju metų laiku, kai už lango šaltukas, jai ypač miela lankyti artimuosius ir leisti laiką geriausių bičiulių bei artimųjų būryje, daugiau dėmesio skirti savo šeimai.

„Man buvimas namuose yra tikra šventė. Žinte, dar vakar dukrelei ir rogutes bei slidinėjimo kostiumą nupirkau. Anksčiau išvykdavome šiuo laiku ir to tiesiog neprireikdavo, o dabar galime tuo pasidžiaugti. Nėra Lietuvoje tikrai taip blogai (šypsosi)“.