Kalėdinio vakarėlio nepraleido ir žinomos moterys. Į grožio vakarą atvyko modelis Simona Starkutė, grupės „69 Danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė, vizažistė Deimantė Kazėnaitė, grožio salono savininkė, stilistė Sofio Gelašvili-Niūniavė, rašoma pranešime spaudai.

S. Starkutė gali pasigirti puikia figūra, už kurią dėkinga ne tik sportui, sveikai mitybai, bet ir genams. Moteris pasakojo, kad kol kas minčių kreiptis į plastikos chirurgus ir pasitobulinti kūną, nebuvo kilę. Tiesa, į plastinę chirurgiją supermodelis nenumoja ranka.

„Jei moteris nori, kodėl gi nepasitobulinus. Svarbiausia yra sulaukti tinkamo laiko ir nepamiršti saiko. Moters jaunystė jau yra grožis ir jai tikrai nieko nereikia daryti. Susilaukus vaikų ar sulaukus amžiaus, kai atvaizdas veidrodyje nebetenkina, kodėl gi nepasitobulinus. Jei ateityje aš būsiu nepatenkinta savo kūnu, pasidarysiu krūtų didinimo operaciją. Taip pat, išbandysiu kitas procedūras, kurios leidžia džiaugtis atjaunėjusia oda. Kol kas man to tikrai nereikia“, – šypsosi žinoma moteris.

Daugybę grožio procedūrų išbandžiusi S. Starkutė sako, kad moterų giriama mezoterapija jai nedavė jokių rezultatų. Kol kas jai veiksmingiausia estetinės medicinos procedūra - biorevitalizacija. Tai injekcinė procedūra, kurios metu hialurono rūštimi giliai sudrėkinama oda. Ši procedūra S. Starkutei išsprendė sausos odos, šerpetojimo problemas, kurios prasidėdavo vos atšalus orams.

I. Martinkėnaitei plastinė chirurgija nėra naujiena. Prieš dešimt metų žinoma moteris ryžosi krūtų padidinimo operacijai. Dainininkė sako, kad iki šiol yra patenkinta šiuo sprendimu ir niekada neaplankė jokios abejonės. Dainininkė, pasidariusi krūtų didinimo operaciją, save pamilo dar labiau.

„Kaip ir daugumai moterų, po gimdymo mano kūno formos pasikeitė ne į gerą pusę. Nusprendžiau kreiptis į specialistus ir pasitobulinti. Jei mokslas ir technologijos leidžia tą padaryti, kodėl gi ne. Pasitikėjau gydytoju, daug skaičiau apie operaciją, viskas pavyko puikiai. Kada nors išbandysiu ir grožio injekcijas, tačiau to man dar nereikia“, – šypsosi dainininkė.

Tai vienintelė plastinės chirurgijos operacija, kuriai ryžosi atlikėja. Puikia figūra galinti pasidžiaugti moteris neslepia, kad tai sunkaus darbo sporto salėje, pilates treniruočių, subalansuotos mitybos vaisius.

I. Martinkėnaitė neleidžia sau piknaudžiauti saldumynais, nevalgo miltinių patiekalų, greito maisto restoranuose. Moteris neslepia, kad tam reikia valios, tačiau atspindys veidrodyje atperka viską.

„Manau, kad į plastikos chirurgą reikia kreiptis tada, kai kitų būdų panaikinti problemai nebėra. Daugelį problemų gali išspręsti sportas, masažai, sveikas maistas, tačiau tam reikia valios ir didelio noro“, – atvirauja dainininkė.

Šventės akimirkos: