Ne ką mažiau stebino ir nuotakų suknelių išmoningumas ar šventės scenarijaus išradingumas. DELFI surinko gražiausias šios vasaros šou pasaulio atstovų vestuves ir kviečia prisiminus išrinkti žaviausias 2017-ųjų meilės šventes!

Krepšininkas M. Kuzminskas su mylimąja susituokė ypatingoje jam vietoje

Šių metų liepos 6-ąją krepšininkas Mindaugas Kuzminskas susituokė su savo mylimąja Egle Andreikaite. Tuoktuves Senojoje Varėnoje krepšininkas pasirinko neatsitiktinai – čia, netoli Varėnos, vienkiemyje, yra įsikūrusi jo močiutė, kurią jis lanko kiekvienų vasaros atostogų metu.
Vestuvių dieną Senosios Varėnos bažnyčią dekoratorės išpuošė dirbtinių baltų gėlių žiedais, nutiesė raudoną kilimą. Ceremonijos metu jauniesiems bei susirinkusiems giedojo Justė Starinskaitė, kuri, prieš nuskubėdama ruoštis, prasitarė, kad dalyvaus ir pačioje šventėje kaip viešnia.

Vilniuje susituokė menininkė J. Vaitkutė

Vasarą taip pat susituokė ir iš maisto produktų kurianti menininkė Jolita Vaitkutė bei komunikacijos specialistas Silvestras Dikčius.
„Susituokti nusprendėme jau po trijų mėnesių draugystės. Prieš metus įvykęs susitikimas Mindaugo „Maximoje" tapo lemtingu", – nusijuokė žinoma moteris.
J. Vaitkutė pasakojo, kad dažnai besilankydama šioje parduotuvėje nė nesitikėjo sutikti savo gyvenimo vyrą, tačiau viena naktis tapo lemtinga. Vienas kitą užkalbinę jauni žmonės greitai pradėjo susitikinėti.
G. Lebedeva susituokė su A. Kazakevičiumi

Rugpjūčio 25-osios popietę Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios slenkstį peržengusi pora, Greta Lebedeva ir Aleksandras Kazakevičius, iš jos išžengė kaip šeima. Amžiną meilę prieš Dievą pora prisiekė po beveik ketverių metų draugystės.
Kone visą draugystės laiką pora buvo sužadėtiniai. Žiedelį Gretai ant piršto Aleksandras užmovė praėjus vos trims mėnesiams nuo draugystės pradžios.

„Etapas buvo rimtas, ėjome to link ir eisime toliau", – apie vestuves po ceremonijos žurnalistams kalbėjo Aleksandras. Olimpietis neslėpė, kad jau nuo ryto jautė virduje kirbantį jauduliuką.

„Queens of Roses" narė G. Girnytė amžiną meilę prisiekė sentimentais apipintoje Vilniaus vietoje

„Queens of Roses" narė G. Girnytė amžiną meilę prisiekė sentimentais apipintoje Vilniaus vietoje Šv. Mikalojaus bažnyčioje amžiną meilę Linui Linkevičiui prisiekė „Queens of Roses" narė Giedrė Girnytė. Būtent šioje bažnyčioje susituokė ir Giedrės tėveliai.
Pasidomėjus, kodėl jaunieji santuokai pasirinko ketvirtadienį, o ne savaitgalio dieną, jaunikis atskleidė, kad šią dieną, kaip labai tinkamą santuokai, buvo įvardijusi Palmira. Jam antrino ir nuotaka: „Ji sako, kad ketvirtadienį jauniesiems tuoktis labai palanki diena, o dar ir ši data buvo tinkama". Į bažnyčią, pasveikinti naujai sukurtos šeimos, susirinko kelios dešimtys artimiausių poros draugų bei artimųjų, tačiau vakare, šventės metu, svečių pulkas bus kur kas didesnis.

Baltijos jūros pakrantėje laidų vedėjas R. Jonaitis vedė aktorę J. Balčiūnaitę

Televizijos bei radijo laidų vedėjas Richardas Jonaitis rugpjūčio 28-ąją vedė savo mylimąją, „Domino" teatro aktorę Jovitą Balčiūnaitę. Amžinos meilės priesaiką pora tarė ošiant jūrai.

Ant Baltijos jūros kranto, Nemirsetoje, buvo sukonstruota medinė arka, papuošta žalumynais bei baltomis užuolaidomis. Santuoką registravo Palangos miesto civilinės metrikacijos atstovė. Meilės šventėje dalyvavo kelios dešimtys artimiausių poros draugų. Į santuokos vietą jaunieji atvyko kateriu. Nuotaką iš laivo iškėlė ceremonijos vietoje jaunųjų lūkuriavę gelbėtojai.

Žinoma šokėja S. Saikauskaitė amžiną meilę prisiekė aukšto rango karininkui

Daugelio įvairių televizijos projektų dalyvė, žinoma šokėja ir choreografė Sandra Saikauskaitė sumainė aukso žiedus su ilgamečiu mylimuoju. Laiminga nuotaka neslėpė džiaugsmo ašarų.
„Tai nuostabi diena. Labai miela matyti draugus, kolegas ir visus atėjusius pasidžiaugti kartu", – sakė ji. Šokėjos ir karininko pora susituokė Lietuvos kariuomenės Šv. Ignoto bažnyčioje vienas kitam amžiną meilę prisiekusi pora susitikinėjo jau daugiau nei dešimtmetį.
Prieš pat ceremoniją S. Saikauskaitė juokavo, kad šeimos nariai ir bičiuliai jos ir jos gyvenimo draugo Tomo Lukaševičiaus vestuvių laukė labiau nei jie patys. „Mes kartu jau 10 ar 11 metų ir labai seniai susižadėję. Dažnai kai pora taip seniai kartu aplinkiniai pripranta ir pradeda vis klausinėti, kada gi tos vestuvės. Artimieji jų laukė turbūt labiau nei mes", - juokėsi žinoma moteris.
„Pop Ladies" narė A. Adamovič susituokė su Ž. Geču: pasirinko išskirtinę vietą ir ypatingą datą

Lygiai prieš metus sužadėtuvių žiedu pasipuošusi „Pop Ladies" narė Anžela Adamovič rugpjūčio 9-ąją apsivilko nuotakos suknelę. Amžiną meilę savo išrinktąjam Žygimantui Gečui atlikėja prisiekė Vilniaus Išganytojo bažnyčioje. Į Vilniaus Išganytojo bažnyčią, dar prieš pradedant rinktis svečiams, atvyko „X Faktoriuje" dalyvavusi grupė „Original Copy". „Jie atvyko iš Kauno, sutiko pradžiuginti mūsų šventę", – pasakojo Ž. Gečas. Grupė atliko Mortos dainą, kuri, anot jaunikio, yra tapusi jų meilės daina.

Anžela į bažnyčią atvyko jau prasidėjus mišioms. Raudonu automobiliu, dekoruotu skardinėmis ir užrašu Gečai, iki pat bažnyčios kiemo vartų atvežta jaunoji ceremonijai pasipuošė balta ilga suknele, prie kurios priderino storapades aukštakulnes basutes.

Galvą jaunoji papuošė lauko gėlių vainiku. Ceremonijos metu jaunieji susimainys tradicinės formos aukso žiedais, kurių viduje išgraviruoti keli žodžiai bei vestuvių data. „Tie žodžiai mums abiems labai svarbūs, o data tam, kad nepamirščiau, kada mūsų vestuvių metinės", – nusijuokė Žygimantas.

Vilniuje jaunesnę mylimąją vedęs Ž. Šilgalis: dabar planuojame ilgai ir laimingai gyventi

Rugsėjo viduryje Vilniaus Civilinės metrikacijos skyriuje aukso žiedus sumainė politikas Žilvinas Šilgalis ir verslininkė Kristina Kiršytė.

Pora neseniai susituokė Korfu saloje, Graikijoje, tad tuoktuvės Lietuvoje – tik formalumas.

„Graikijoje gyvena mūsų draugai, jų viloje jau ne kartą leidome atostogas, ten labai jauki vieta. Taip jau gavosi, kad toje saloje ir pasipiršau Kristinai bei išgirdau lemtingąjį „taip". Pagalvojome, kad ši sala mums daug reiškia ir jau tapo simboline vieta, tad paskambinome draugams ir paklausėme, ar galėtume ten iškelti vestuves, o jie labai maloniai sutiko ir apsidžiaugę viską mums suorganizavo. Buvo labai jauki, šeimyninė šventė.

Kaip mes juokaujame – tai buvo ne didelės ir storos graikiškos vestuvės, o mažos ir plonos", – juokavo Ž. Šilgalis. Prieš vestuves kalbinta pora teigė Graikijoje ir susituokę, ir medų kopinėję. „Kadangi ten buvome savaitę, tai likusias dienas po ceremonijos paatostogavome kartu su vaikais. Dabar planuojame ilgai ir laimingai gyventi", – šypsojosi politikas.