Progos pasigražinti nepraleido supermodelis Simona Starkutė. Gražuolės nagus papuošė ryškiai mėlynos spalvos ilgalaikis lakavimas, o artėjančių Kalėdų nuotaiką atspindėjo du sidabriniais blizgučiais dekoruoti nagai. Tituluota gražuolė Rūta Elžbieta Mazurevičiūtė savo nagus papuošė dabar mados topuose karaliaujančia pilka spalva ir blizgučiais. Aktorė Karina Stungytė pasirinko švelniai rudos spalvos nagų spalvą. „Šiuo metu filmuojuosi seriale ir negaliu turėti ryškių, spalvotų nagų. Man svarbiausia – tvarkingas manikiūras“, – savo pasirinkimą aiškino ji.

Dainininkė Dileta Meškaitė-Kisielienė neslepia, kad laidų filmavimų, koncertų metu bene labiausiai nukenčia plaukai. Nuo nuolatinių šukavimų, šukuosenų darymo gelbsti įvairios plaukų procedūros. Moteris grožio namuose išbandė SPA procedūrą plaukams, kuri atliekama su mikrobangų purkštuvu-garintuvu.

To rezultatas – žvilgantys, nesiveliantys, sveikai atrodantys plaukai.

Grupės „69 Danguje“ narė Ingrida Martinkėnaitė pasirinko plaukų atstatymo ir maitinimo keratinu procedūrą. Jai taip pat buvo atliktas pedikiūras su veidrodžio efekto ilgalaikiu lakavimu.

Dainininkė, grupės „Pinup Girls“ narė Viktorija Sutkutė mėgavosi elastingumą išsaugančia ir ilgalaikį drėkinimą sukuriančia veido procedūra. Jai buvo atliktas radijo dažnio termoliftingas su neinvazinės mezoterapijos aparatu, atliktas pilingas su kavos ir migdolų granulėmis, odai palepinti uždėta kreminė kaukė su šokoladu, kakavos sviestu. Plaukus salone atgaivino ir dviejų vaikų mama, buvusi dainininkė Ineta Puzaraitė-Žvagulienė. Jai buvo pritaikyta „Thalasso terapijos“ procedūra. Procedūros metu plaukai buvo sudrėkinti, atlikta apsauga nuo karščio, atstatyta plaukų struktūra.

Pasveikinti grožio namų su gimtadienio taip pat atvyko ir seniai viešumoje matyta teisininkė Dainė Baumilė. Prieš tris mėnesius antrosios dukrelės Mėtos susilaukusi moteris šiuo metu gyvena motinystės rūpesčiais ir neslepia, kad jie yra labai smagūs. „Mėta – labai geras, ramus vaikas, miega po aštuonias valandas. Ir aš spėju pasidaryti visus darbus. Tiesa, reikia labiau susiplanuoti laiką. Auginti antrą vaiką – vienas malonumas. Viskas yra žinoma, paprasta. Gal todėl, kad su Donatu esame atsipalaidavę ir vaikas yra ramus. Antras vaikas mus dar labiau suartino. Vyresnėlė Smiltė labai laukė sesės, todėl man padeda“, – sako D. Baumilė, kuriai Vilniuje esančiuose grožio namuose buvo atliktas manikiūras ir lakavimas.

Tiesa, moteris nepamiršta pasirūpinti ir savimi: lankosi grožio procedūrose, sveikai maitinasi, prieš mėnesį grįžo į sporto salę. „Svarbiausia yra savimi rūpintis kiekvieną dieną ir kruopščiai atlikti namų darbus namuose. Mano grožio formulė susideda iš kasdienių ritualų: tinkamas miegas, vanduo, odos ir plaukų priežiūra“, – pasakoja žinoma moteris.

Grožio namų viešnia juokėsi, kad šiuo metu didžiausias jos noras yra atgauti prieš gimdymą turėtas formas. Prieš keletą metų daug kilogramų numetusi D. Baumilė pasakoja, kad tada darė didžiulę klaidą – lieknėjo atsisakydama maisto. Dabar ji pasirinko kitą kelią – sporto ir mitybos derinį.

„Mano lieknėjimo paslaptis labai paprasta. Niekada nevalgau po 18 valandos. Sporto klube man buvo atliktas tyrimas. Sužinojau, kad iki reikiamo kūno sudėjimo man reikia numesti 5 kilogramus. Dabar, mažais bet užtikrintais žingsniais tą ir darau. Šeimoje nenaudojame baltų miltų, vengiame cukraus, daugiau valgome daržovių, mažiau vaisių. Renkamės troškintą maistą. Nesakau, kad nedarau nuodėmių. Kitaip būtų liūdna gyventi“, – juokiasi D. Baumilė.

Renginio akimirkos: