Seksualioji atlikėja Faina tapo vienos dainos žvaigžde

Maždaug 2007 metais išraiškingų formų ir įdegusi atlikėja Faina šturmavo Lietuvos šou pasaulį. Jos buvo pilna visur: televizijos laidose ji dainavo apie savo jaunikio paieškas, radijo stotys grojo jos dainas ir retas nežinojo, kad ta Faina.

Vilioklė Erika Nudaitė-Faina (A.Chlebinskaitės nuotr., "Klubas")

Iš tiesų merginos vardas buvo Erika Nudaitė. Iki tapo žinoma ji dirbo padavėja vienoje sostinės kavinių. Interviu metu ji ne kartą pasakojo, kad net ir dirbdama padavėja mėgdavo dainuoti ir dažnai lankydavosi karaokės vakaruose.

Foto: KLUBAS.LT / Audrius Solominas

Vėliau Erikai iš tiesų pasisekė, mat ją pastebėjęs prodiuseris pasiūlė įrašyti dainą ir paversti ją žvaigžde. Taip ji atsirado šou pasaulyje, nors vos po keletos metų iš jo ir dingo. Sukūrusi įspūdingų formų viliokės įvaizdį E. Nudaitė šiandien vengia viešumo ir grįžti bei tęsti savo seniai pradėtus darbus neketina.


Sekso skandalo metu išgarsėjęs Psichas gyvenimą pakeitė kardinaliai

Niekam ne paslaptis, kad garsusis atlikėjas, kuris pats save pavadino Psichu, visada muzikavo ir net turėjo savo grupę, tačiau dar labiau žinomas jis tapo tik po 2002 metais realybės šou „Akvariumas 2“ kilusio sekso skandalo. Baseine prasidėjusios karštos glamonės baigėsi seksu prieš televizijos kameras. Taip Psichas ir Jolita, kuri dar gerai buvo žinoma kaip Raudona, tapo pirmaisiais Lietuvoje prieš kamerą pasimylėjusiais žmonėmis, tad nenuostabu, kad kilo tikras skandalas.

Foto: KLUBAS.LT / Julius Baliutavičius

Psichas
Foto: Archyvo nuotr.


Tačiau grupės „Requiem“ lyderis Psichas arba tiesiog Tomas Krivickas iš šou pasaulio neilgai trukus ir pasitraukė visiškai. Po kurio laiko jis sukūrė šeimą ir susilaukė keletos atžalų. Ramiu šeiminiu gyvenimu besimėgaujantis vyras neprimena to pašėlusio skandalisto, tačiau kūrybinga asmenybė visiškai palikti muzikos taip pat neketina.

Tomas Krivickas - Psichas


Gerbėjai ir visi prieš daugybę metų stebėję realybės šou skandalą svarsto, kur jis dingo, tačiau T. Krivickas apie naująjį gyvenimą nėra linkęs atvirauti, o ir po buvusio populiarumo praėjo labai daug metų.
Ledi Ais publiką papirko romantiškomis dainomis

Ledi Ais
Foto: Archyvo nuotr.Kas gi neprisimena dainos žodžių „Baigiantis vasarai jos žieduose tu palinkėjai pabūt dar juose, suvėlei plaukus šiaudais geltonais. Tada dar galvojau, kad viskas juokais“? Tokias lyriškas ir romantiškas dainas tuomet traukė atlikėja Ledi Ais. Prieš beveik dešimtmetį staiga Lietuvos šou pasaulyje atsiradusi Ingrida Babiliūtė neįklimpo į jokį skandalą ir nepradėjo pelnytis iš populiarumo. Tačiau prodiuseriai jai žadėjo daug.

Ingridos daina „Laukiu tavo laiško“ tapo viena populiariausių to meto dainų ir netrukus užkariavo radijo stočių topus. Ir nors laikas nuo laiko galima išgirsti apie Ledi Ais ir jos muzikinę veiklą, ankstesnio populiarumo ji nesivaiko ir dainų topus bei koncertus paliko praeityje.Greitai išpopuliarėjusi Wika išgarsėjo apdainavusi nelaimingą meilę

Skirtingai nei seksualumu ir romantiškomis dainomis publiką linksminusios jos scenos kolegės, vos 17 metų sulaukusi atlikėja Wika netruko išgarsėti dėl savo tiesmukiško paprastumo. Sudainavusi savo hitą "Rička, Rička" mergina tapo žinoma visoje šalyje.

Foto: Asmeninis archyvas

Vėliau ji dar bandė keisti stilių ir pristatė visiškai kitokią dainą „Pavargau“, tačiau populiarumas vis blėso. Muzikinėje padangėje buvo juokaujama, kad galbūt Wika pavargo ne tik nuo meilės, kurią apdainuoja, tačiau ir populiarumo.

Neilgai trukus populiariose televizijos laidose ir šou dalyvavusi atlikėja ne tik nebedalijo interviu ir nebesifilmavo, tačiau ir apskritai dingo iš scenos. Iš pradžių kalbėjusi apie tai, kad nori tapti žinoma ir dainuoti vėliau, kai patyrė žinomumą ir populiarumą, šios svajonės, turbūt, atsisakė.

A. Rimiškio gyvenimas spindinčio šou pasaulio nebeprimena

2005 metais realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs ir šou nugalėtoju tapęs atlikėjas Andrius Rimiškis pavergė visų širdis. Iš provincijos kilęs vaikinas tuomet žavėjo savo paprastumu ir nuoširdumu.

Paprastas dainas rankose laikydamas gitarą traukęs Andrius netruko pasinaudoti šou pelnytu populiarumu ir keliauti po šalį su savo muzikiniais pasirodymais. Vėliau jį dar buvo galima išvysti koncertuojant su kitomis muzikinio realybės šou žvaigždėmis, tačiau neilgai trukus A. Rimiškis pranešė pasitraukiantis. Tuomet jis nesėkmingai užsiėmė statybų verslu, vėliau dar muzikavo, o šiandien dirba UAB „Kesko Senukai“ realizacijos projektų vadovu.

Foto: DELFI / Dominykas Laurutis„Scena man niekada neliks užmarštyje. Juk negalima pamiršti to, kas iš tikrųjų miela širdžiai“, – DELFI neseniai pasakojo šeimą sukūręs ir iš didžiosios scenos pasitraukęs atlikėjas.

Po gausybės apdovanojimų - tyla

Itin svajingomis dainomis gerbėjus užbūrusi atlikėja Taja žinoma tapo dar 2004 metais, kuomet dienos šviesą išvydo jos hitu tapęs kūrinys „Angelas baltas“.

Atlikėja Taja

Už šią dainą ji greitai pelnė ne vieną svarbų muzikinį apdovanojimą, „Radiocentro“ net buvo pripažinta „Metų atlikėja“. Vėliau sekė ir antrasis atlikėjos albumas, ji kūrė ir šokių muziką, vis eksperimentavo su ritmais, tačiau ilgainiui žinių apie Tają buvo vis mažiau, o šeimą sukūrusi dainininkė galiausiai paliko šou pasaulį ir sceną.