Pagrindiniai serialo herojai – medikai ir kiti ligoninės darbuotojai bei jų artimieji, kasdien kovojantys ne tik su mirtimi, bet ir su savo pačių problemomis, praeitimi, dėl savo meilės. Serialo kūrėjams iškart teko spręsti patį sudėtingiausią klausimą – filmavimo lokacijos paieškas.

„Tai yra tikriausiai pirmas atvejis Lietuvos televizijų istorijoje, kai serialo filmavimui buvo įrengtas visiškai pilnas paviljonas. Tai reiškia, kad mes po ilgų statybų šiandien jau turime tikrą ligoninę su visa įranga, visais būtinais įrankiais, aparatūra, priimamuoju, palatomis, operacinėmis. Visa ši didžiulė ligoninė yra sukurta specialiai filmavimams“, – atskleidė L. Šeškus.

Nors veiksmas ir vyksta ten, kur nuolat vyksta kova dėl gyvenimo, serialo prodiuseris L. Šeškus teigia, kad ne medicina yra pagrindinė serialo tema. „Pagrindinė šio serialo ašis yra mūsų gyvenimo pasirinkimai, santykiai, meilė, išdavystės, ir kiti visiems gerai pažįstami išgyvenimai“, – teigia prodiuseris.

Pagrindinius vaidmenis Roberto Razmos režisuotame seriale kuria Miglė Polikevičiūtė, Tomas Erbrėderis, Anicetas Gendvilas, Gabija Jaraminaitė-Ryškuvienė, Giedrius Arbačiauskas, Agnė Grudytė ir kiti.

Seriale registratūros darbuotoją Angelę Lapinskienę įkūnijanti Daiva Surblytė pasakojo, kad dėl vaidmens seriale apvertė savo gyvenimą aukštyn kojomis.

„Dirbau Kultūros ministerijoje ir departamente prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, – pasakojo D. Surblytė, dirbusi ryšių su visuomene srityje.

Daiva Surblytė

Tiesa – aktorystė jai nėra naujiena. D. Surblytė yra diplomuota aktorė. Vis dėlto, anot jos, sukūrus šeimą norėjosi finansinio stabilumo ir ji pasirinko darbą valstybiniame sektoriuje

„Pakvietė į atrankas. Aš labai apsidžiaugiau, nes vis priimdavau tokius darbus, kuriuose galiu apsisukti per dvi dienas, – šyptelėjo pašnekovė. – Bet, kai sužinojau, kad tai užtruks pusmetį, atsisakiau.“

Po savaitę laiko trukusių svarstymų, ji vis dėlto ryžosi paskambinti filmo kūrėjams ir pasidomėti, ar vis dar yra tikimybė atvykti į atrankas. „Dieną sudalyvavau atrankose, o vakare man jau paskambino, – nusijuokė aktorė. – Ir tada visas gyvenimas apvirto aukštyn kojomis.“

Darbą dėl galimybės vaidinti seriale metusi Daiva tikino besidžiaugianti šia galimybe ir džiaugėsi, jog seriale vaidina ir jos kartos aktorių.

Lauryno Šeškaus vadovaujama kompanija „TV Play“ naująją dramą kuria pagal kultinį Naujosios Zelandijos serialą „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), eteryje karaliaujantį jau 25 metus.

„Pirmiausia mus šis serialas sudomino todėl, kad jo istorija yra labai artima viskam, ką matome savo pačių aplinkoje. Su tais pačiais išgyvenimais susiduria daugybė žmonių, kurie siekia pripažinimo, balanso tarp karjeros ir asmeninės laimės, savo šeimos ir vaikų. Natūralu, kad šie klausimai gali virsti išties dramatiška tema“, – kalba L. Šeškus.

Serialo pristatymas, kurio metu į gydytojų rankas pakliuvo garsūs pacientai: