„We will grill“ susivilioję svečiai ne tik lankėsi „Ogmios mieste“ įsikūrusiuose restoranuose, bet ir ragavo čia pat lauke kepamų mėsų, jūros gėrybių bei daržovių. „Vasara be griliaus – tiesiog neįsivaizduojama“,– kone vienbalsiai tvirtino šventės dalyviai.

Ant grilių kepamų skanėstų kvapais svečius viliojo „Assorti“, „The Farm“, „Peri Peri“, „Drama Burger Smokehouse“, „Vaflių namai“, „Šiaurės jūra“ ir „Barbekiu namai“.

Į „Ogmios miestą“ gausiai suplūdusiems renginio dalyviams koncertavo net kelios muzikantų grupės: publiką sužavėjęs vaikinų trio iš Latvijos Melo-m, profesionalių muzikantų projektas „Muzika, kuri gyva“ , užburianti Migloko su The Schwings bei egzotiškieji Parranda Polar.

„Grilis mūsų namų kiemelyje užkuriamas net kelis kartus per savaitę! Vos tik išlenda saulutė – mes skuodžiame į lauką ir kepame dešreles, burgerius ar daržoves. Visiškas vasaros skonis, tik gaila, kad vasara šiemet nelepina saulėtomis dienomis“,- pasakojo šventėje su vyru Žydrūnu ir sūnumi Oliveriu apsilankiusi socialiai atsakingų projektų vadovė Rima Olberkytė-Stankus.

Griliaus šventėje buvo galima sutikti ir paskutinius nėštumo mėnesius skaičiuojančią atlikėją Baibą Serdiukę su vyru Mykolu. Geros nuotaikos nestokojo grožio ir estetikos studijos „Skinny“ vadovė Zinaida Raškauskienė su vyru Denisu – pora „Ogmios mieste“ džiaugėsi šventiniais pietumis.
„Šiandien ypatinga diena – 12-osios mūsų vedybų metinės. Nuotaika tiesiog fantastiška!“,- pakilios nuotaikos neslėpė Z. Raškauskienė.

Į „We will grill“ renginį užsukę dizaineris Robertas Kalinkinas su žmona Agne teigė taip pat esantys neabejingi ant griliaus kepamam maistui. „vasara be griliaus – ne vasara“,- juokėsi
dizaineris.

Pabūti su šeima ir paskanauti griliaus patiekalų nepraleido progos ir renginių scenaristė Jurga Klimaitė-Riebling su vyru Dirku bei dukromis.

„Ogmios miesto“ šventėje saulėtą šeštadienio popietę leido reklamos specialistė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep, retai viešumoje matomas krepšinio komentatorius Robertas Petraukas, žurnalo leidėjai Jurga Baltrukonytė su Algiu Kriščiūnu, BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas, vizažistė Neringa Čukinienė su vyru Povilu, plaukų stilistas Valerijus Gigevičius su gausia draugų kompanija, rinkodaros specialistas Saugirdas Vaitulionis, kulinarijos studijos vadovė Urtė Mikelevičiūtė bei daugelis kitų.