„Labai myliu gimtadienius. Tą didžiulę meilę jiems man perdavė mama. Puikiai pamenu jos 40-metį , ji jau tada žinojo kaip švęs ir net kaip atrodys per savo 50-ąjį jubiliejų! Taip ir buvo... Ačiū Mamai ir Tėčiui už padovanotą gyvenimą ir sparnus. Juk sparnai – didžiausia dovana, kokią tik gali tėvai suteikti savo vaikams. Gavau dovanų ir meilę sau.

Jau dabar, būdama 35 metų, žinau, kad ne visi gauna tokias dovanas iš tėvų, kitiems to tenka mokytis ilgus metus. Per ryšį su Kūrėju, meilę sau ir visam, kas mus supa, esame harmonijoje ir balanse, o tai reiškia – laimėje.

Ir šį savaitgalį miniu savo gimtį. Kaip ir kiekvienais metais tai – ypatinga šventė. Ir ne dėl materialių dovanų, o dėl suvokimo, kad savo sąmoningą kelionę tęsiu apsupta šeimos, artimųjų, Mokytojų... Ne visada jie visi šalia fiziškai, bet visada kartu, visada širdyje. Ir širdis kupina dėkingumo ir jausmo, kad nieko netrūksta, nėra lūkesčių, tik daug šviesos ir meilės, o tai – didelė laimė ir dovana man, sau pačiai...“, – sakė V. Repčenkaitė.

Moteris atskleidė, kad šiuo metu vaikai atostogauja pas senelius, tad ji gimtadienio proga su mylimuoju vyks į Gozo salą, tačiau jokių konkrečių planų neturi: „Tieks aš žinau. Bet pagal mano gyvenimą čia ir dabar, man tai labai tinka...“