Į V. Matijošaičio šventę šiek tiek po šeštos valandos pradėjo rinktis daugybė garbingų svečių: Arvydas Sabonis su žmona Ingrida, architektas Jonas Audėjaitis su dukra Barbora, politikas Ričardas Malinauskas, vicemeras Povilas Mačiulis su žmona Birute, Paulius Motiejūnas, bankininkas Gintaras Petrauskas, Česlovas ir Jūratė Norvaišos, Ramūnas ir Birutė Garbaravičiai, Darius Žukauskas su žmona, verslininkas Danielius Bunkus su sužadėtine Viktorija Siegel ir daugelis kitų.

Šventę prabangiame restorane surengęs V. Matijošaitis pasirūpino ir išskirtinėmis dekoracijomis – gėlėmis rūpinosi Mantas Petruškevičius. Numatyta, kad svečius linksmins Egidijus Sipavičius, Linas Adomaitis bei „Saulės kliošas“.

Tiesa, meras kvietė svečius ne dovanoti jam dovanas, o paaukoti jo žmonos Irenos Matijošaitienės fondui.

V. Matijošaitis vadinamas vienu turtingiausių Lietuvos verslininkų. Į politiką kaunietis žengė 2011 metais, kai įkūrė visuomeninį judėjimą „Vieningas Kaunas“.

Kol kas didžiausią pergalę politikoje V. Matijošaitis pasiekė 2015 metais, kai laimėjo pirmuosius tiesioginius mero rinkimus ir tapo laikinosios sostinės vadovu.

Per šventę miesto meras paatviravo, kokia dovana save nudžiugino jubiliejaus proga. Apie tai skaitykite čia.