Į meistro kėdę sėdo didžėjus Sezzy, Klaipėdos muzikinio teatro vadovas Jonas Sakalauskas, modelis Rafal Narkevič, Baltijos kamerinio operos teatro direktorius Darius Vizbaras bei veiklūs vyrai: Dominykas Šaudys ir Žygimantas Runavičius. Beje, D. Vizbarui, išsiskiriančiam įmantrios formos ūsais, buvo patikėta ir vesti šį stilingą renginį, rašoma pranešime spaudai.

Stipriosios lyties atstovams buvo ne tik kuriamos šukuosenos, bet jie demonstravo ir prekinio ženklo „kaip tu by Serge Gandzumian“ naujausios kolekcijos fragmentą, skambant DJ Mikas leidžiamai muzikai. Įdomu tai, kad urbanistinės stilistikos kolekciją demonstravo ir pats dizaineris Seržas Gandžumianas, prieš tai, kaip šukuosenų šou modelis, sėdęs į meistro J.A. Serna kėdę.

Pasak dizainerio D.Gandžumiano, ši drabužių kolekcija, įkvėpta begalinio noro ugdyti vartojimo kultūrą ir kelti ją į aukštesnį lygį. Tai laisvalaikio drabužių kolekcija, skirta išprususiam vartotojui, turinčiam išpuoselėtą, išlavintą skonį. „Savo kūrybą dedikuoju veikliam, dinamiškam, veržliam miestiečiui. Tiesiog miesto herojui“, – po kolekcijos pristatymo sakė S. Gandžumianas.

Pasak plaukų ir barzdų meistro J.A. Serna, šiuo metu populiariausias vadinamasis „gatvės barzdos“ stilius. „Vilnius kasdien vis labiau tampa panašus į Vakarų Europos didmiestį, tad urbanistinė gatvės mada – itin aktuali“, – sakė J.A. Serna, prieš keletą metų į Lietuvą atvykęs iš Kolumbijos.

Palaikyti savo mylimųjų, demonstravusių mados kolekciją bei sėdusių į plaukų meistro kėdę, atvyko J.Sakalausko žmona, operos solistė Agnė Sabulytė bei didžėjaus Sezzy sužadėtinė, drabužių dizainerė Paula Poderytė.

Renginyje buvo galima sutikti ir visuomet stilingą atlikėją Audrių Janonį, tarptautinės klasės plaukų meistrą Jurijų Levčenkovą bei Seimo nario V.Rinkevičiaus patarėją Luką Vosylių, kuris ryžosi išvaizdos pokyčiams ir pirmasis sėdo į meistro J.A. Serna kėdę.