„Kažkada bandžiau pabėgti į savo mėgstamiausią viešbutį „Four Seasons“ Stambule, tačiau iš vakaro sužinojau, kad į ten atskrenda dar 15 žmonių. Supratau, kad neatsikratysiu tos šventės, – nusijuokė su DELFI bendraudamas Mantas. – Šiemet irgi nelabai norėjau kažką organizuoti, bet draugai man priminė. Ar pats labai noriu švęsti gimtadieniu? Nemanau, tai daugiau draugų įtaka. Taip ir gaunasi, kaip pažįsti pusę miesto.“

Daugiau nei dešimtmetį pramogų pasaulyje besisukantis M. Petruškevičius patvirtino sklandančius gandus, kad draugai pramogų pasaulyje ateina ir išeina.

„Taip, jie kinta, tačiau man ši kaita yra žavi. Man patinka bendrauti, patinka daug žmonių, patinka atrasti ir šalia turėti vis naujų. Taip, sąvoka „geriausias draugas“ yra gerai ir tai galioja, tačiau man patinka ir tie geri draugai, kad ir tie, kuriuos pažįsti vos savaitę, bet jau nori matyti savo gimimo dienos šventėje, – pasakojo Mantas. – Man patinka žmonės ir ta kaita yra labai gerai, tad ta „geriausio draugo“ stadija, manau, dar tik ateityje. Tikrai nenoriu apsiriboti keliais geriausiais draugais.“

Gimtadienio šventę pusšimčiui svečių vienoje Vilniaus senamiesčio kavinėje surengęs Mantas čia plušo nuo pat ryto. Patalpas savo šventei floristas išpuošė tūkstančiu baltų rožių ir keliais šimtais specialiai į Lietuvą atgabentų pakalnučių.

Šventėje M. Petruškevičių sveikino Saugirdas Vaitulionis, Audronė Bunikienė, Irena Marozienė, Asta Valentaitė, Sigitas Praspaliauskas, Laura Vagonė ir daugelis kitų.