Katažinos teigimu, visas jos dėmesys dabar bet kuriuo atveju skirtas šeimai ir vaikučiams, todėl ji labai atsakingai svarsto, kur dalyvauti. „Šis renginys yra būtent toks, dėl kurio vaikus trumpam paliksiu ramesne sąžine. Noriu ne tik padainuoti, noriu atiduoti dalelę savo širdies, nes šie žmonės to nusipelnė“, – apie „Lietuvos garbės“ didvyrius kalbėjo Katažina.

Specialiai „Lietuvos garbei“ naują dainą „Mums skirta tik tiek“ Katažinai sukūrė vyras Deivydas Zvonkus. Pasak dainininkės, gal dėl to, kad visai neseniai tapo mama, ji labai jautriai reaguoja į dainą, klausydama ir atlikdama dabar galvoja ne tik apie save, bet ir apie vaikus: „Mes ateiname į šį pasaulį, tačiau nemokame viskuo jame pasinaudoti, dažnai neįvertiname to, ką gauname, pamirštame, kaip svarbu dalintis gerumu, juk tai nieko nekainuoja“, – įkvėpta naujos dainos sakė Katažina.

Jos teigimu, daina yra lyriška, labai tikra, tačiau ne graudinanti ar liūdna, o atvirkščiai – įkvepianti vilties.

Katažina „Lietuvos garbėje“ pasirodė drauge su vaikų dainavimo studijos „Hey“ vaikais. „Savo pasirodymo ir laukiu, ir jaudinuosi, bet labai džiaugiuosi, kad pirmasis po gimdymo pasirodymas scenoje bus toks prasmingas“, – dar prieš pasirodymą džiaugėsi Katažina.