Ne veltui vienas garsiausių prancūzų rašytojų Onorė de Balzakas yra pasakęs, kad meilėje visos moterys gudrios. „Kai tik pamatysi daiktą, ant kurio užrašytas garsus prekinis ženklas, iškart pirk ir nešk žmonai. Tai yra laimingos santuokos paslaptis“, – aktoriui Juliui Žalakevičiui atskleidė būrėja.

Visa laimė, kad ši frazė – tik dalis smagaus reklaminio vaizdo klipo, kuris atspindi vieną iš artėjančios profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjeros „Žaidimas nebaigtas“ temų. Juk visos moterys tampa šiek tiek paslaptingos ir gudrios, kai siekia savo užsibrėžtų tikslų. Ši romantinė komedija – tai istorija apie ilgai lauktą meilę, tikrą vyrišką draugystę ir labai dideles paslaptis.

Būrėjos vaidmenį reklaminiame vaizdo klipe sukūrė „Domino“ teatro grimerė Indrė Jonušienė. „Labai jaudinausi, atsakingai mokiausi tekstą, norėjau savo vaidmenį atlikti kuo tiksliau ir įtaigiau“, – prisipažįsta Indrė.

Kosto Smorigino režisuota romantinė komedija „Žaidimas nebaigtas“ jau nuo kovo 18 dienos! Vaidina: Julius Žalakevičius, Edita Užaitė, Evaldas Jaras, Gabija Jaraminaitė, Sakalas Uždavinys, Nerijus Gadliauskas, Vaidotas Martinaitis, Aleksas Kazanavičius.

Ar meilėje visos moterys gudrios? Žiūrėkite čia: