Po jo sekė grupės „Kūjeliai“ dainos, tarp jų į sceną užlipo vaikinas, prisistatęs Roku ir nieko nelaukęs išrėžė: „Dievas išmokė mane mylėti… Tarp publikos yra mano mylima mergina, Dovile, tu mane darai geresniu žmogumi, esi man džiaugsmas, mokai mylėti, kantrybės. Labai tave myliu! Noriu tau pasakyti kai ką svarbaus: ar tekėsi už manęs?!“.

Priblokšta mergina atėjo iki mylimojo ir tvardydama jaudulį- žinoma, sutiko, vaikinas taip pat neslėpdamas emocijų tokią svarbią gyvenimo dieną – užmovė savo sužadėtinei žiedą. Minia pasveikino porą gausiais plojimais ir susižavėjimo šūksniais.

Sužadėtinius sveikino ant scenos stovintys „Kūjelių“ muzikantai, palinkėję ilgos šeimyninės laimės ir meilės. Emocijų kupina pora suskubo palikti sceną, užkulisiuose juos pasitiko sveikintojų grupelė, tarp jų – ir kunigai, suteikę porai palaiminimą.

Arenoje švenčiant šv. Valentino dieną šįvakar koncertuoja: grupė „Kūjeliai“, Mantas Jankavičius, Ieva Narkutė, Kauno miesto simfoninis orkestras, „Žalvarinis“, Vilniaus šv. Jonų bažnyčios „Gospel“ choras ir kt. Savo istoriją apie meilę papasakos krepšininkas Laurynas Jacevičius.