Žinoma astrologė, dvasinio ugdymo propaguotoja Nijolė Gabija Wolmer pristatė 2017 m. astrologinį Mėnulio kalendorių, taip pat pasakojo apie ką tik prasidėjusius Raudonojo Ugninio Gaidžio metus.

„Tikiu, kad šie metai bus ryškūs, dinamiški, ugningi, gausūs staigių pokyčių, aistros, kūrybiškumo, tuo pačiu ir kovingumo, skandalų, konfliktiškumo“, – sakė N. Gabija Wolmer.

Pasak astrologės, dėl Veneros įtakos bus ypač svarbu mada, stilius, graži forma, padorumas, gebėjimas prisitaikyti prie visuomenėje priimtų normų, noras įsilieti į visuomenės gyvenimą, išmintingai bendrauti, gauti naudą iš naudingų ryšių bei informacijos.

„Apskritai šiems metams būdingas ypatingas „šarmas“, žavesys, charizma“, – neabejoja N. Gabija Wolmer. Pasak kalendoriaus autorės, 2017-ieji palankūs ne tik teisininkams, bet ir kūrėjams, menininkams, dizaineriams, visiems, kad puoselėja grožį, taip pat gaunantiems naudos iš įvairių ryšių, harmoningų santykių. Astrologė perspėja: „Jei planuojate pradėti naujus svarbius darbus, būkite apdairūs investuodami, imdami kreditus.

Metų pabaigoje galime susivokti, jog 2017-ieji ekonomine bei finansine prasme gana panašūs į 2007 m. Kaip ir tuomet, po jų gali sekti treji žymiai sudėtingesni, sunkesni metai. Prisiėmę didelius įsipareigojimus, vėliau galime jų nepanešti". Vakaro viešnia paragino pasitelkti intuiciją planuojant tolimas keliones, nes šįmet ne kartą išgirsime apie sprogimus, šaudymą, neramumus masinėse žmonių susibūrimo vietose.

Renginio svečiai galėjo išvysti kūrėjos Rasos Andrikienės dviejų dalių kolekciją „Šilko dovana“. Belaukdami kolekcijos pristatymo svečiai galėjo susipažinti su paslaptingu „Marcus Spurway“ kvapų pasauliu ir „Garo Care“ atstovaujamos kosmetikos naujienomis.

R. Andrikienės sakė, kurianti moteriai, kuri širdyje visada yra jauna ir laisva. Autorės kuriami šilko drabužiai patogūs vilkėti, nevaržantys judesių, suteikiantys laisvės, romantikos pojūtį. „Seksualumas man asocijuojasi su išmintimi, saviverte ir sieliškumu“, – sakė kūrėja, užsiimanti šilko tapymu daugiau nei trejus metus.

Tapyba ant šilko R. Andrikienė vadina ne tik atsipalaidavimu, bet ir meditacija, leidžiančia pakilti virš kasdienybės. Kūrėją šilkas masina todėl, kad tai pati už save kalbanti medžiaga, tereikia mokėti ją prakalbinti.

„Anksčiau sakydavau, kad mane įkvepia trys „V“ – vynas, vyras ir vaikai. Tačiau savo vyną jau išgėriau, taigi, dabar mane labiausiai įkvepia vanduo, vyras ir vaikai“, – šypsodamasi sakė R. Andrikienė. Naujausią autorės kolekciją sudarė tunikos, chalatėliai, naktinies drabužiai, palaidinės, skarelės ir šaliai.

R. Andrikienės kolekciją „Šilko dovana“ drauge su modeliais demonstravo grupės „Vyšnios“ narės Aistė Karanauskytė ir Sandra Navickaitė, šokėjos Viktorija Engelgardt-Bajor, Ieva Riepšaitė, Kristina Vasilevskaja, balerinos Polina Borisova, Agnė Steponkevičiūtė . Makiažą ir šukuosenas modeliams kūrė „Makeup Secrets“ akademijo meistrų komanda. Demonstruojant kolekciją gyvai grojo fleitistė Marija Račkauskaitė.

Vakaro dalyviai galėjo apžiūrėti papuošalų kūrėjos Viktorijos Žičkutės, prekinio ženklo „Mavijupa“ įkūrėjos, autorinius darbus. Tai – ne tik įprasti papuošalai, bet ir chokeriai, stilingieji kūno diržai. Dalis papuošalų buvo pritaikyta prie R. Andrikienės šilko drabužių kolekcijos.