Rengėjai oficialiai praneša, kad tiesioginėje transliacijoje ji nedalyvaus bendru sutarimu.

„Po praėjusį savaitgalį kilusio incidento per kito renginio tiesioginę transliaciją negalime rizikuoti prestižiškiausio metų muzikos renginio įžanga ir žiūrovų nuomone. Tikimės iš vedėjų atsakomybės. Klaidų pasitaiko visiems, todėl tikrai nieko nesmerkiame, tačiau šiuo metu norime atsiriboti nuo įvykusio incidento“, – teigė M.A.M.A organizatoriai.

„Tame renginyje, apie kurį kalbama, aš nedirbau, tačiau patekau į tikrai labai nemalonią situaciją, dėl kurios dar kartą apgailestauju. Nenorėčiau, kad M.A.M.A renginys būtų siejamas su mano anksčiau padarytomis klaidomis. Todėl manau, kad man derėtų pasitraukti“, – sakė stilistė A. Jagelavičiūtė.

Raudonojo kilimo iškilmes ves Vaida Skaisgirė ir Mindaugas Rainys bei žurnalistas Saugirdas Vaitulionis.

Taip buvo pristatyta Raudonojo kilimo vedėjų pora – Saugirdas Vaitulionis ir Agnė Jagelavičiūtė:

Apdovanojimų Raudonasis kilimas – ne mažiau svarbus, nei pats renginys, o kai kuriems svečiams netgi svarbesnis, nes šioje erdvėje galima pelnyti maksimalų žiniasklaidos dėmesį.

„Jokia paslaptis, kad per M.A.M.A apdovanojimus paprastai geriausiai atrodau aš. Pasižiūrėkime kartu, kam šį kartą pavyks mane nurungti“, – dar nė nenutuokdama, kaip viskas pasisuks, kvatojosi A. Jagelavičiūtė.

Visuomet daug kalbų sukeliantis duetas turėjo kalbinti kitus svečius, pramogų pasaulio įžymybes.

Žvaigždžių pasitikimo ceremonijoje ant Raudonojo kilimo dirbs ir dar viena žinoma pora: Vaida Skaisgirė ir Mindaugas Rainys.

Šių metų M.A.M.A naujiena – specialūs VIP bilietai, kurie suteikia galimybę juos įsigijusiems žmonėms ne tik stebėti renginį prie apvalių stalelių salėje, bet ir atsidurti ten, kur lig šiol patekdavo tik apdovanojimų nominantai ir kviestinės garsenybės.