Neatpažįstama – šis žodis puikiai tinka norint apibūdinti L. Kalpokaitės išvaizdą. Kardinaliais pokyčiais stebinanti aktorė jau kurį laiką džiaugiasi lieknesne figūra.

Anot moters, jokių kardinalių priemonių svorio metimui ji nesiėmė. „Jokių dietų ir jokių mankštų, – vardijo L. Kalpokaitė. – Dieta labai laikinas dalykas, o mankštos skirtos jaunesniems. Neturiu joms nei laiko, nei noro. Paprasčiausiai – sveika mityba.“

Garsi aktorė šįvakar nustebino ir šukuosenos pokyčiais. Iš ilgų jos plaukų liko tik gražus prisiminimas. Dabar Larisa – efektinga trumpaplaukė, galinti pasigirti jaunatviška šukuosena.

Larisa Kalpokaitė

L. Kalpokaitė ir dar kelios dešimtys svečių, tarp kurių – Aistė Jasaitytė-Čeburiak, Gražina Baikštytė bei Mindaugas Papinigis, pirmadienio vakarą susirinko į režisierės L. Lužytės pilnametražio vaidybinio filmo „Amžinai kartu“ premjerą.

Pagrindinius vaidmenis filme sukūrė viena ryškiausių savo kartos aktorių Gabija Jaraminaitė, šių metų Nacionalinės premijos laureatas Dainius Gavenonis ir įspūdingai debiutuojanti jaunoji aktorė Eila Grybinaitė.

Ne mažiau įsimintinus personažus filme sukūrė Lietuvos kino ir teatro publikai puikiai pažįstami Giedrius Savickas, Arūnas Sakalauskas, Rasa Samuolytė ir daugelis kitų profesionalių aktorių.

Filmas „Amžinai kartu“ pasakoja vienos šeimos istoriją. Žmona (akt. Gabija Jaraminaitė) – tobulą šeimą kurianti moteris. Vyras (akt. Dainius Gavenonis) – nepriklausomas kaskadininkas, žmonos nenorui vis sugrįžtantus į mylimą filmavimo aikštelę. Ir jų dukra (akt. Eila Grybinaitė), neapsikentusi gražių vakarienių ir amžino nesusikalbėjimo, vieną dieną pabėga, policijai pasakiusi, kad jie – nėra jos tėvai. Bet moteris neapsiduoda – jos scenarijuje nelaimingų žmonių negali būti.