A. Ramanauskas-Greitai su žmona tapo T. ir A. Karosų santuokos liudininkais.

Nuotaka vestuvių ceremonijai pasirinko netradicinį drabužį – klasikinį juodos spalvos kostiumėlį, puoštą baltais taškeliais. Šukuoseną taip pat pasirinko klasikinę – paprastą kuodelį.

Netradicinė nuotaka aukso žiedais su mylimuoju susimainė nespausdama rankoje gėlių puokštės.

Jaunikis pasirinko rašalo mėlynumo kostiumą, puoštą plonytėmis languotomis linijomis. Baltus marškinius prie kostiumo priderinęs T. Karosas saulėtą žiemos dieną akis slėpė po juodais akiniais.

Vestuvių akimirkos – nuotraukų albume:

T. Karosas ir A. Kavalnytė susipažino prieš ketverius metus. Milijonierius mylimajai pasipiršo po pusmečio draugystės.

„Susipažinome Lietuvoje“, – sakė T. Karosas, paminėjęs, kad pats užkalbino jam į akį kritusią A. Kavalnytę.

Kalbėdama su DELFI nuotaka pasakojo iš pradžių nežinojusi, kas yra T. Karosas.

Lino Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvės

„Pirmuosius tris mėnesius žinojau tik jo vardą, nežinojau, kas jis yra. Maniau, kad menininkas“, – sakė subtiliu juodu kostiumėliu svarbiausią gyvenimo dieną pasipuošusi jaunoji.

Pasiteiravus, kur ketina praleisti medaus mėnesį, pora patikino povestuvinės kelionės neplanavę.

„Visas mūsų gyvenimas yra povestuvinė kelionė. Mes visuomet keliaujam ir stengiamės gyventi taip, lyg kiekviena diena būtų paskutinė“.

Ketverius metus kartu gyvenanti pora sako nesureikšminantys tarp jų esančio amžiaus skirtumo, apkalbų jie sako nebijantys. Juk Vilnius – mažas miestas, be to, jiedu kartu jau ilgą laiką.

„Apkalbos mums jau nebeįdomios, mes pripratę“, – sakė T. Karosas.

Kol kas pora šeimos pagausėjimo neplanuoja. Agnė teigė, kad jiedu turi tris šunis, tris katinus ir tai – jau didelė atsakomybė. Tačiau ateityje sako norintys susilaukti atžalos.

Netradicinė pora

Pora tuokėsi šaltuoju metų laikotarpiu, vieną šalčiausių pastarojo meto dienų. Kodėl ne vasarą, kai įprasta?

„Viską darome kitaip. Viskas vyksta paskutinę akimirką. Viskas verčiasi, bėgame, jaudinamės. Bet esame pripratę taip gyventi. Mums tai patinka“, – sakė jaunoji.

Komentuodama savo pasirinkimą lemtingą dieną vilkėti kostiumėlį, o ne suknelę, Agnė teigė, kad mieliau rinkosi jaustis komfortiškai nei būti spraudžiama į rėmus.

„Bandžiau apsivilkti tą baltą suknelę, įkišti save į standartinius rėmus. Nepavyko. Užsidėjau šį kostiumėlį atsitiktinai ir supratau, kad tai esu tikroji aš. Aš noriu taip atrodyti“, – apie juodą kostiumėlį, kuris, vis dėlto, buvo pirktas ne vestuvėms, prakalbo A. Kavalnytė.

Lino Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvės

Po vestuvių ceremonijos A. Kavalnytė pasirinko vyro pavardę ir tapo A. Karosė. Jaunavedžių pirštus papuošė kuklūs auksiniai vestuviniai žiadai, kaip sakė pati nuotaka, jie – nežymūs, menkai pastebimi.

Po santuokos Tadas ir Agnė tik trumpai pasikalbėjo su atvykusiais ir išvyko baltu „Porsche Cayenne“ automobiliu.

Milijonierius moterų apsuptyje

T. Karosas turi du vaikus iš ankstesnių santykių su buvusia žmona Jūrate. Oficialiai Karosų santuoka buvo nutraukta tik 2009-aisiais, tačiau poros santykiai subyrėjo gerokai anksčiau. T. Karosas nuo 2000-ųjų susitikinėjo su tuomete mylimąja Jūrate Bitinaite, jai pasipiršo dar būdamas vedęs.

Lino Tado Karoso ir Agnės Kavalnytės vestuvės

Tiesa, 2010 m. T. Kroso ir J. Bitinaitės santykiai taip pat nutrūko, tačiau turtuolis vienas ilgai neužsibuvo. Jau po metų imta kalbėti apie jo ir dvidešimčia metų jaunesnės Indrės Kuklytės romaną, vėliau skelbta apie jų sužadėtuves.

2013-aisiais I. Kuklytė T. Karosui padovanojo trečiajį vaiką, tačiau su širdies yda gimusio mažylio gyvybė užgęso dėl po operacijos atsiradusių komplikacijų.