Legendinėmis „G&G Sindikato“ dainomis antradienio vakarą svaiginosi režisierius Emilis Vėlyvis, pirmą kartą po vestuvių su žmona Olga Klickaja pasirodęs viešumoje, retai renginiuose besisvečiuojanti Ieva Stasiulevičiūtė, Martynas Starkus, fotoblyksčių vengiantis Richardas Jonaitis su mylimąja Jovita Balčiūnaite, Laura Vagonė, Nobertas Daunoravičius-Norbe, Saulius Urbonavičius-Samas, Donata ir Jonas Karaliai, Orijus Gasanovas ir Simona Albavičiūtė-Bandita, Darius Užkuraitis, Viktoras Diawara, Vilius Alesius, Justinas Jarutis bei daugelis kitų.

Hiphopo Lietuvoje pradininkai ir kone iki šiol savo srityje nenugalimi lyderiai koncertą „Unplugged“ pradėjo su tokia jėga, kad rodės, jog susirinkusi publika ne tik pakilnos, bet ir „nuneš“ Rusų dramos teatro stogą. Tą įrodė po kiekvienos dainos aidintys aplodismentai ir šūksniai.

„Ar gerai atrodau? Man žmona sakė, kad svarbiausia iš kišenių viską išsiimti, kad gerai atrodyčiau“, – šmaikštavo Gabrielius Liaudanskas-Svaras, vos stojęs prieš publiką, atlikti dainos.

Daugiau apie koncertą skaitykite čia.