Žvarbus vėjas ir tvyrantis šaltis filmavimo aikštelėje – šias negandas dainininkams įveikti padėjo ir dainos žodžiuose įprasmintos šiltos emocijos. „Dviese“ pavadintame kūrinyje, Lietuvos muzikos gerbėjams puikiai pažįstami atlikėjai įsikūnijo į įsimylėjėlių poros vaidmenis. Dainoje jie abu pasakoja apie tai, kaip svarbu dviems mylintiems žmonėms tobulėti kartu, motyvuojant ir papildant vienas kitą.

„Kai jaudiniesi ne dėl savęs, o dėl mylimo žmogaus, nori ne palikti jį vieną, o ištverti sunkumus kartu ir džiaugtis laime. - pasakojo M. Pundziūtė. – Tikiu, kad mūsų skleidžiamą energiją pajus ir klausytojas.“

Tiesa, šios energijos duetui prireikė ir klipo filmavimo metu, nes sąlygos, filmuojant lauke, nebuvo pavydėtinos – ankstyvą rytmetį negailėstingai kandžiojosi vėjai ir spaudė šaltukas. Tačiau, pasak atlikėjų, visa tai įveikti padėjo geros nuotaikos ir atsidavimo projektui nestokojusi komanda, kuriai vadovavo klipą režisavęs žinomas Lietuvos aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Naująja daina ir klipu besidžiaugiantis V. Baumila negailėjo pagyrų ir jaunąjai savo porininkei: „Visada gera dirbti su talentingais žmonėmis. Monikos vokalinės galimybės ir per kraštus besiliejantis talentas žavi. - sakė jis. – Jos atsidavimas darbui ir vidinė ramybė nedažna Monikos amžiaus žmonėms. Ji – tikra profesionalė.“

Naująją dainą klausytojai galės išgirsti ir pirmojo Lietuvoje interaktyvaus koncerto „Cinema Live“ metu, gruodžio 25 dieną, „Žalgirio“ arenoje, Kaune. Jame žiūrovai išvys ypatinga garso ir vaizdo šou. Iki koncerto likus mažiau nei dviem mėnesiams Vaidas kviečia jo muzikos gerbėjus pasimėgauti ką tik gimusiu vaizdo klipu.