Grožio eksperimentui tąvakar vadovavo garsi plaukų stilistė Rūta Morozovienė. Į stilistės kėdę sėdosi J. Gedmintaitė ir D. Tamošiūnaitė, kurioms žiūrovų akivaizdoje ganėtinai drąsiai buvo pakeistas įvaizdis. Iš pradžių moterims buvo dažomi plaukai su „Elgon 10 min“ plaukų dažais, keičiamas kirpimas, ir pagaliau pritaikytas jaunatviškas sušukavimas.

Tuo tarpu R. Lukoševičiūtė pirmoji sėdo į visažistės Simonos Pušinskaitės kėdę, jai buvo atliekamas jauninantis makiažas. „Turiu jauną vyrą, tad jaunatviškas makiažas man tikrai pravers“, – prieš sėsdama i visažistės kėdę linksmai buvo nusiteikusi Rūta. Moteriai itin patiko visažistės patarimas kuo natūraliau dažyti lūpas. „Dabar labai dažnai bučiuojuosi, tai tikrai paisysiu šio visažistės patarimo“, – neslėpė geros nuotaikos ir energijos nestokojanti moteris.

Plaukų meistrė R. Morozovienė, po savaitės sieksianti ilgiausios Lietuvos kasos rekordo, sakė, kad moteris jaunina kirpčiukai, natūralios gamtos spalvos, netikėti kirpimai. „Visai neseniai su „Garo Care“ įkūrėjais Aurelija ir Gintautu Balkais, grįžome iš mados bei grožio renginių Milane, tad su naujomis idėjomis kibau į šį grožio eksperimentą. Norėjosi lietuvėms atvežti spalvų ir naujovių gūsį“, – sakė R. Morozovienė.

Scenos primadonos J. Gedmintaitės šukuosenai meistrė suteikė netikėtų spalvų, netgi aistros potėpių. Žinomai žurnalistei D. Tamošiūnaitei padėjo įgyvendinti jos seną svajonę džiaugtis glotniais, lengvai krentančiais plaukais. Daivai plaukų meistrė parinko jaukią ir šiltą rudeninio kaštono spalvą, parinko stilingais kirpčiais išsiskiriančią šukuoseną. „Ir išties prieš gerą dešimtmetį buvau su kirpčiukais“, – pamačiusi savo naująjį atvaizdą veidrodyje džiaugėsi D. Tamošiūnaitė.

D. Tamošiūnaitė
Foto: R. Valiulio nuotr.

Ryškiai pakitusiu žmonos įvaizdžiu itin džiaugėsi J. Gedmintaitės vyras Gintaras Šlepikas. „Ta žavi rožinė spalva, kuria padažyti Joanos plaukų galai, nepatikėsite, yra mano mėgstamiausia spalva“, – neslėpė susižavėjimo G. Šlepikas. „Ir mano rudeninis paltas šios spalvos, ir telefono dėklas taip pat“, – smagiai juokėsi operos solistė.

Eksperimento dalyvėms atlikusi makiažą S. Pušinskaitė pastebėjo, jog norinčioms atjaunėti moterims reikėtų vengti birios ar sausos kompaktinės pudros, veikiau reikėtų rinktis skaistalus, kurie suteikia seksualumo, sveikumo, jaunatviškumo pojūtį. „Taipogi reikėtų vengti matinių lūpų dažų, puikiai tiks drėkinantis gaivaus persiko, švelnaus rožinio atspalvio blizgesys“, – sakė S. Pušinskaitė.

Skambant saksofonisto Gintaro Remeikio atliekamai muzikai vakaro svečiams malonia staigmena tapo R. Lukoševičiūtės ir jos dukrelės Lėjos muzikinis duetas.