Taip, prieš kelias dienas fotografavausi ir filmavausi. Kol kas negaliu nieko papasakoti, daugiau informacijos bus kitą savaitę. Tiesiog šis reikalas susijęs su naktiniu gyvenimu, mada, verslu, Niujorku ir Wall Street“, - pėdas dėl naujos fotosesijos bei filmavimo mėtė stilistė A. Valentaitė.

Moteris prieš kelias savaites įsiamžino specialiame vaizdo klipe ir fotosesijoje. Garsenybė jos metu atrodė išskirtinai. Ji vilkėjo Christian Dior mados namų lateksines kelnes iš pačios naujausios kolekcijos. Šalia šių bordo spalvos kelnių priderino prabangius aukštakulnius ir iš „Givenchy“ mados namų dovanų gautą kailinę liemenę.

„Šiam filmavimui ir fotosesijai drabužius rinkausi pati. Kadangi esu stilistė, nesunkiai pasirenku apdarus darbams ar einant į vakarėlius. Šį kartą pasirinkau tokį drabužių derinį, nes reikėjo, jog viskas atrodytų efektingai kadre. Reikėjo atrodyti klasiškai, tačiau tuo pačiu ir šiuolaikiškai bei seksualiai, tarsi vykčiau į stilingą vakarėlį“, - sakė pašnekovė.

Ne mažiau nei pati Asta, fotosesijos ir filmavimo metu akis traukė ir vienas prabangiausių bei labiausiai Lietuvoje išsiskiriančių automobilių – Rolls Royce Ghost. Su juo įsiamžinusi Asta neslėpė, kad jautėsi išskirtinai.

„Abejingų tokiems automobiliams nėra. Prisipažinsiu: gatvėjė į važiuojančius automobilius neatkreipiu dėmesio, bet kai fotosesijos ir filmavimo metu pamačiau šį gražuolį, supratau, kad viskas tobulai tiks bendrai idėjai. Ir taip – iš tiesų būtų malonu tokį automobilį vairuoti ar juo atvykti į renginį“, - koketiškai nusijuokė viena dailiausių šalies moterų.

Moteris pažadėjo, kad jau po savaitės smalsiausieji galės sužinoti, kodėl ji įsiamžino išskirtinėje fotosesijoje bei filmavime, bei ką reiškia jos ištarti kodiniai žodžiai – stilius, mada, verslas, Niujorkas ir Wall Street.