Į koncertą susirinko keli tūkstančiai gerbėjų, o tarp jų ir ne vienas garsus veidas. Likus kone pusvalandžiui iki koncerto atvyko Mantas Stonkus su žmona Indre, vienose pirmųjų eilių koncertą stebėjo ir Andrius Užkalnis su mylimąja Fausta Marija Leščiauskaite. Taip pat ir Saugirdas Vaitulionis, kurį atlydėjo Dovilė Filmanavičiūtė bei Elena Puidokaitė-Atlanta.


Koncertą stebėjo ir Donato žmona Veronika su dukrele. Jai D. Montvydas net skyrė vieną dainą koncerto metu, kuriai pritarė pats grodamas pianinu.

Veronika Montvydienė


„Tai yra mano miestas, aš čia gimiau. Nuo vaikystės svajojau savo kūrinius dainuoti arenoje“, – po kelių dainų su publika pasisveikinęs prisipažino D. Montvydas.

Tik po kelių dainų dviejų rombų formos scenoje pasirodė ir jo šokėjų komanda, kuri Donatą lydi nuo pat penktadienio. Būtent penktadienį vyko pirmasis jo turo TOP3 koncertas. Ši turo kelionė prasidėjo Klaipėdoje, šeštadienį visa komanda stabtelėjo Kaune, o sekmadienio vakarą pagaliau grįžo į gimtąjį Vilnių.

Dar po kelių dainų arenoje sukontstruotą sceną papuošė ir seksualios Donato šokėjos. Jos padėjo dar seksualiau „susprogti“ jo ir Echoes dueto atliekamai pagrindinei albumo dainai „#BLCK“.

Daugiau apie koncertą skaitykite čia.