J. Stone koncerte pasirodžiusi Jazzu neslėpė jausmų šalia esančiam vaikinui. Jiedu mielai stebėjo koncertą, bučiavosi ir rodė dėmesį vienas kitam. Vis dėlto vos pamatę fotoobjektyvą, porelė puolė slapstytis.

Ilgą laiką Justinui Jankevičiui šiltus jausmus puoselėjusi atlikėja ir humoristas sirtingais keliais pasuko gegužės pradžioje. Tuo metu nei Justinas, nei Justė apie savo skyrybas neatviravo, o į žurnalistų klausimus atsakinėjo itin mįslingai.

Pribloškiančio balso savininkė, britų soulo, fanko ir popmuzikos žvaigždė Joss Stone antradienį, liepos 12-ąją, LDK Valdovų rūmų kieme surengė įspūdingą pasirodymą. Beje, britė į Vilnių atvyko dar sekmadienio vakarą.

Į koncertą susirinko būrys garsių žmonių: Irena Marozienė, Diana Dargienė su dukra, Natalija Martinavičienė su vyru, Merūnas Vitulskis su žmona Erika Edvardas Žičkus, Kristina Kaikarienė, Remigijus Šimašius su žmona, Aleksandras Pogrebnojus, Vilius Alesius su žmona, Eglė Jakštytė, Laisvė Radzevičienė, Justė Zinkevičiūtė su vaikinu, Gediminas Jaunius, Rosita Čivilytė, Eglė Jackaitė, Žilvinas Grigaitis su žmone Elle, Gintarė Gurevičiūtė, Saulenė Chlevickaitė su vyru, Jurgita Jurkutė, Simona Burbaitė, Monika Šalčiūtė, Audrius Janonis, Ieva Daugirdaitė su Marijonu Mikutavičiumi, Vaida Skaisgirė su vyru Rolandu ir daugelis kitų.

Joss Stone koncerto akimirkos: