„Tik vieną dieną žinomi Lietuvos žmonės, verslininkai ir žiniasklaidos atstovai turėjo galimybę iš arti susipažinti su itin senas tradicijas turinčiais „Korloff Paris” aukštosios juvelyrikos namais ir apžiūrėti išskirtinę papuošalų ekspoziciją“, – sakė žinoma verslininkė ir galerininkė Tamara Binevič.

Specialiai šiam renginiui į Lietuvą atvyko kompanijos „Korloff Paris” verslo plėtros vadovė Elena Gvozdeva-Malinovskaja.

„Paprastai nepraleidžiu progos susipažinti su juvelyrikos ekspozicijomis, nes tai – irgi meno dalis“, - sakė į renginį atvykusi L. Anušauskienė, ką tik apsigynusi kultūros vadybos ir kultūros politikos magistro darbą. Žinomą moterį vilioja juvelyrikos pasaulis dėl savo išliekamosios vertės.

Renginio metu modelis, vilkėdamas dizainerio Egidijaus Rainio sukurtą vestuvinę suknelę, demonstravo nuotakoms skirtus juvelyrinius dirbinius.

„Korloff Paris” vardas dažnai siejamas su didžiausiu pasaulyje 88 karatų juoduoju deimantu. Juodasis deimantas yra tarsi kompanijos siela ir simbolis. Kiekvienas „Korloff Paris“ juvelyrinis papuošalas visada savitas ir puikiai atpažįstamas, pažymėtas firminiu logotipu – „K” raide, primenančia drugelį.

Vakaro akimirkos ir svečiai - nuotraukų albume: