„Tokio susidomėjimo tikrai nesitikėjome, todėl nesigirsiu, kad į Dubajų išsiuntėme šimtus veido aksesuarų. Tai būtų netiesa. Tačiau antrasis siuntinys į JAE bus tikrai gausesnis“, - patikino papuošalų kūrėja.
Dubajuje populiarumo sulaukė ir „Elvyra Design“ auskarai, apyrankės, delninės, sagės, diržai.

E. Monginienė neabeja, jog Lietuvoje taip pat atsiras merginų, atkreipsiančių dėmesį į stilingus veido aksesuarus.

„Naujausias mano kūrinys išryškina vieną seksualiausių moters vietų – akis“, - apie daugiau nei kilogramą sveriantį papuošalą pasakojo pašnekovė, su šypsena pridurdama, kad grožis turi svorį.
Aksesuarą veidui fotosesijoje pristatė kaunietė Kristina, atrinkta iš 600 „Elvyra Design“ modeliais norinčių tapti merginų, anketas atsiuntusių pagal internete paskelbtą iniciatyvą.

„Jos šūkis buvo skatinantis pačiai savyje atrasti grožį ir neabejoti, kad tam, jog taptum foto modeliu, nereikia nei ypatingų kūno apimčių, nei mokėti vaikščioti su aukštakulniais“, - sakė autorė.

Pasak E. Monginienės, naujausi aksesuarai – tai antrasis jos kompanijos eksperimentas po itin išpopuliarėjusių diržų, segamų ne per juosmenį, bet per pečius. Autorė neslėpė, jog intensyviai ieško vis kitokių kūrybos išraiškų, kurios ne tik atskleistų moters grožį, bet ir taptų sunkiai įveikiamos kopijuotojoms. Būtent darbų išskirtinumas, E. Monginienės įsitikinimu, padeda užkariauti ir užsienio įžymybių dėmesį.

„Elvyra Design“ kurtais aksesuarais puošiasi ir labdaros misijų iniciatorius iš Belgijos Alexandre Bodart Pinto, televizijos žvaigždė Sasha Yroslavsev, NBA komandos „Atlanta Dream“ centro pozicijoje žaidusi baltarusė Yelena Leuchanka bei jos kraštietė, patenkanti į geriausių pasaulio tenisininkių šimtuką, Olga Barabanschikova.

Savo papuošalų dėžutėse E. Monginienės kurtų gėrybių turi ir Kristina Ivanova, Natalija Bunkė, Aleksandras Vasiljevas, Kristina Kaikarienė, Inga Budrienė, Jurgita Paškevičiūtė, Shorena, Eimutis Kovoščiauskas, Gintarė Songailė ir daugybė kitų žinomų Lietuvos žmonių.

Neseniai „Elvyra Design“ darbai demonstruoti Minsko mados savaitėje ir itin prabangiame renginyje Londone „Prestige Yacht@Jet Catwalk show“. Pastarajame jie buvo pristatyti kartu su dizainerės Sonatos Rapalytės kurtais apatiniais.