Koncerto nepraleido Vilius ir Violeta Tarasovai, Karina Krysko su seserimi bei drauge, Jonas ir Simona Nainiai, Mindaugas Stasiulis, Donatas Montvydas su žmona bei daugelis kitų.

Koncertas prasidėjo praėjus vos dešimčiai minučių po devintos valandos vakaro. M. Carey lietuvaičių minia pasitiko gausiais aplodismentais ir šūksniais.

Beje, į sceną Mariah buvo įnešta. Krėsle gulinčią atlikėją nešė būrys šokėjų.

Nors dažniausiai pasaulinės garsenybės savo koncertų metu pasirūpina apšildančiomis grupėmis, Mariah koncertus apšildo tik didžėjus.

Beje, milžiniškoje arenoje galima sceną konstruoti įvairiose vietose, tačiau Mariah koncerto rengėjai pasirinko tradicinį variantą. Scena nebus kažkuo ypatinga, o su M. Carey joje bus muzikantai. Stovimų vietų šiame koncerte nebus. Arenos viduryje sustatytos kėdės.

Žiūrovų minia į koncertą susirinko išties spalvinga: nuo pensininkų iki paauglių.

Iki koncerto likus vos pusvalandžiui, arenoje dar buvo daugybė tuščių vietų.

Žinia, kad Mariah suregs pirmąjį savo koncertą Lietuvoje, žiniasklaidą pasiekė dar gruodį. Tąkart ši žinia sulaukė didžiulio susidomėjimo. Išskirtiniam interviu DELFI metu pati Mariah tikino, kad net nežino mūsų šalies, tačiau džiaugiasi, kad galės čia surengti savo turo „The Sweet Fantasy Tour“ koncertą.