Svečiai stebėjo šou, jaukiai įsitaisę restorano salėje prie baltomis staltiesėmis dengtų stalų, gurkšnodami imbierinę arbatą, karštą vyną spragsint židinio liepsnai. Tarp svečių šventine nuotaika mėgavosi ir dainininko Donato Baumilos šeima, televizijos laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė su dukra Adele, viešųjų ryšių specialistė Jurga Klimaitė-Riebling su vyru vokiečių grupės Fools garden vadybininku Dirku Riebling ir dukrytėmis, renginių organizatorius Mantas Kazlauskas su žmona.

Specialaus kvietimo sulaukę atvyko ir Salininkų vaikų dienos centro vaikai, kuriems šis apsilankymas Dubingių žirgyne tapo ypatinga švente. Vėliau visi mėgavosi ypatinguoju šventiniu meniu: vaikučiai ragavo cukraus pudra barstytus blynus „širdeles“, o tėveliai ir seneliai – garuojančią ypatingąją virtuvės šefo ėrienos sriuba.

Po daugiau nei dvidešimties gyvūnų kalėdinio pasirodymo vaikų laukė įsimintina fotosesija su gyvūnais. Populiariausi „artistai“ – kupranugaris Fokusas, asiliukas Antonas, alpakiukas Dodo ir šios kompanijos lyderis – mini arkliukas eržilas Izidorius. Taip pat mažieji, sėdę ant žaviųjų poniukų, galėjo apsukti ratą manieže.

Kalėdų senelis kalbino vaikus, dovanojo meduolinius arkliukus ir su vaikais rašė laiškus, kuriuos siuntė į „centrinį“ biurą kalėdiniu paštu.

Šventę baigė Dubingių žirgyno savininkė Gintė Martinkėnė, linkėdama visiems jaukių ir prasmingų švenčių.

„Šios dienos pasirodymas baigėsi, tačiau mūsų oazė su daugiau nei 30 žirgų ir kitais gyvūnėliais laukia jūsų kiekvieną dieną. Taip pat prižadu, kad ši adventinė popietė taps tradicine. Linksmų artėjančių švenčių. Iki kitų susitikimų“, – entuziastingai kalbėjo G. Martinkėnė.