„Jis ryškiai meluoja. Turbūt norėjo priberti pipirų į naujieną. Bet aš tiesiog patekau į ligoninę. Jokių venų raižymų, jokių savižudybių – nieko nebuvo“, – skleidžiamas kalbas paneigė šiuo metu ligoninėje esantis atlikėjas.

Paklaustas apie galimas draugo elgesio priežastis, I. Kofas kaipmat atsakė, jog jiedu nėra draugai, veikiau – tiesiog kolegos. O štai paskleistas tikrovės neatitinkančias kalbas apie norą nusižudyti, Igoris nurašė paprasčiausiai dėmesio stokai.

„Galbūt žmogui pritrūko dėmesio, galbūt jis norėjo stipresnės reklamos... Aš visiškai nepateisinu to. Tai visiška antis. Dar su juo nešnekėjau. Bet turbūt jis suprato savo kaltę“ – sakė atlikėjas.

I. Kofo kolegos interviu galite rasite paspaudę šią nuorodą.

Igoris prisipažino, jog kolegos elgesys jį nejuokais supykdė. Tiesa, atlikėjas nusprendė vadovautis sveiku protu ir santykių tą pačią minutę aiškintis nepuolė.

„Žiauriai supykau. Kai atstačiau savo numerį (atlikėjui buvo pavogtas telefonas – DELFI), perskaičiau visus straipsnius ir pakraupau. Apimtas emocijų net nedrįsau jam skambinti. O kai pradėjau skambinti – neprisiskambinau. Viskas aišku pasidarė“, – pasakojo I. Kofas. – Tai jo noras pasipiarinti (pasireklamuoti - DELFI) ir išteisinti save. Jis lygiai toks pats. Galėčiau pasakoti apie jį daug daugiau, bet ar kažkam bus įdomu? Jis neįdomus pats sau, jis neįdomus net savo katėms. Jis visiškai neįdomus niekam.“

Paklaustas, kaip šiuo metu jaučiasi, I. Kofas guviu balsu tarė, jog jaučiasi gerai.

Sužinoję apie atlikėjo nelaimę, bičiuliai ir bendražygiai vieni po kitų ėmė reikšti palaikymą socialiniuose tinkluose.

Paklaustas, ar tiki, jog kolegų įrašai buvo nuoširdūs, Igoris ramiai atsakė nemanąs, kad visiems taip stipriai rūpi: „Ne, manau, kad ne. Čia yra feisbuko mada kažką palaikyti. Arba prancūzų vėliavėlę užsidėti, arba gėjų vaivorykštę... Čia tiesiog mada.“

Šiuo metu atlikėją gali aplankyti tik jo motina bei brolis – visiems kitiems, panorusiems išreikšti palaikymą ar pakalbinti bičiulį, tą tenka daryti telefonu. Tiesa, narplioti susiklosčiusios situacijos atlikėjas neketina.

„Kai pradėjo į ligoninę eiti žurnalistai, pasakiau, kad galima įleisti tik mamą ir brolį. Nenoriu su niekuo bendrauti tuščiom ir bukom temom“, – sakė I. Kofas.

Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linija
Budi savanoriai konsultantai
8 800 28888I-VII
visą parą
Vaikų linija
Budi savanoriai konsultantai, profesionalai
116 111I-VII
11:00 - 21:00
Linija Doverija (parama teikiama rusų kalba)
Budi savanoriai konsultantai. Pagalba skirta paaugliams ir jaunimui.
8 800 77277I-V
16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linija
Budi profesionalai, savanoriai konsultantai
8 800 66366I-VII
10:00 - 21:00
Vilties linija
Budi profesionalai, savanoriai konsultantai
116 123I-VII
visą parą

Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.

Emocinė parama internetu

„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per dvi dienas
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/internetasAtsako per dvi dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per tris darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per tris dienas