Atsiųstame laiške A. Arutiunianas po metų laiko pateikė kaltinimus O. Šurajevui dėl tariamo pažeminimo TV3play laidoje „Akcentas“. Už tai Airinas nori prisiteisti 20 tūkst. eurų.

Skundo nuotrauką paviešinęs O. Šurajevas rašė: „Mes nufilmavome laidos seriją, kuri buvo skirta Rugsėjo 1-ajai. Airinas aka Patrauklus vyras dalyvavo joje kaip ekspertas, nes, mano kuklia nuomone, jis yra viena iš geriausių pedagogų Lietuvoje. Praėjo metai ir žmogus (Airinas) suprato! Jis viską suprato ir po metų prašo 20 tūkst.“

Pats Olegas DELFI patvirtino, kad laišką elektroniniu paštu atsiuntė Airinas, o ne teismas: „Jis pats atsiuntė laišką, tai čia atsieit rimtai, bet manau LR teisinė sistema nėra bajeris, tai rimtas dalykas, kur žmonės kreipiasi pagalbos ir teisybės“.

Dienos LABADIENA. Prieš metus laidoj Akcentas (tai yra rimta laida apie gyvenimą), mes nufilmavom laidos seriją, kuri...Posted by Oleg Surajev on Tuesday, 8 September 2015

Pats O. Šurajevas abejoja, ar tokia byla išvis egzistuoja ir juo labiau, kad jo laukia teismas.

Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovės spaudai naujienų portalui DELFI patvirtino, kad toks skundas nebuvo gautas, o civilinės bylos numeris, pateiktas laiške - neegzistuoja.