DELFI surengtoje apklausoje suirnkusi 2656 skaitytojų balsus ji liko antra stilingiausia 2015 metų nuotaka.

M. Bui pavardė visuomenei tapo žinoma šiai prisijungus prie O. Pikul-Jasaitienės vadovaujamos merginų grupės „Olialia pupytės“. „Išpildyk mano norus ir aš būsiu tavo“, – kartu su „Olialia pupytėmis“ prieš penkerius metus dainavo Marina. Vėliau merginų grupė buvo pervadinta, prie jos prisijungė dvi naujos narės, o žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad M. Bui ketina užsiimti soline atlikėjos karjera.

Buvusi pramogų pasaulio atstovė ne vienerius metus pati mynė teismų slenksčius – mergina turėjo liudyti M. Kulikauskaitės, kaltintos per dvidešimt merginų įtraukimu į prostituciją, byloje. Už pasikartojantį teismo posėdžių nelankymą jai netgi grėsė kardomoji priemonė – areštas. Praėjusių metų vasario pabaigoje paaiškėjo, kad M.Bui pavardės M.Kulikauskaitei dirbusių prostitučių sąraše nėra.

Vėliau buvusį populiarumą ji bandė susigrąžinti dalyvaudama skandalingame realybės šou „Šlovė ir turtai“, kurio transliacijos netikėtai buvo nutrauktos.

2012 metų liepą M. Bui išsiskyrė su A. Daščenka. Po skyrybų moteris pasiliko mergautinę Bui pavardę, o dukters Ešlės globos teisės atiteko dabar jau buvusiam jos vyrui Andrejui.

M. Bui-Velečkienė nevengia pabrėžti savo dailių, plastikos chirurgų padailintų kūno formų. Jos apranga – dažnai šokiruojanti, tačiau pačiai moteriai – tai nė motais.

Įsižiebus jausmams naujam mylimajam, moters ranką papuošė didžiulė tatuiruotė: „Saulius forever in my heart“ (liet. Saulius – amžinai mano širdyje).

Dauguma žinomų Lietuvos gražuolių ne kartą eksperimentavo su savo plaukų spalva, tačiau Marina savajai išliko ištikima. Ją buvo galima išvysti garbanotais, sukeltais į viršų ar ištiesintais plaukais. Ji taip pat yra išbandžiusi ir kirpčiukus.

M. Bui ne kartą parodė, kad seksuali ji ne tik scenoje, fotosesijose, tačiau ir realiame gyvenime.

Marinos Bui-Velečkienės išvaizdos pokyčiai ir svarbiausios gyvenimo akimirkos – DELFI nuotraukų galerijoje: