Saulėtą dieną išskirtiniais patiekalais 50 metrų aukštyje mėgavosi Elle ir Žilvinas Grigaičiai, Vaidas Baumila, Erica Jennings, Agnė Gilytė, Erika Purauskytė, Gediminas Jaunius, Rosita Čivilytė.

Verslininkas Ž. Grigaitis „Dinner in the Sky“ siūlomą pramogą išbandė jau trečią kartą. Šiuo metu Lietuvoje viešinti jo žmona Elle šiai atrakcijai ryžosi pirmą kartą, tad prieš pakilimą moteris nerimavo ir neslėpė savo baimės.

„Elle bijojo, net sakė neliesti jos, neatlošti sėdynės. Kai kyli lėtai, kai po kojomis nejauti žemės, jautiesi kiek sustabarėjęs. Jai labai įdomu viskas. Bet sakė, kad buvo tikrai baisu. Ji neina į atrakcionus. Ji tų dalykų bijo. Tiek Los Andžele, tiek Australijoje kur buvome niekur neina. Reikėjo ir šiandien ją įkalbėti, kad nugalėtų baimę“, – naujienų portalui DELFI pasakojo Ž. Grigaitis.

Žilvinas Grigaitis su žmona Elle

45 minutes trukusio pasikėlimo metu svečiams buvo patiketi trys patiekalai: rūkytas šamas su burokėliais, atvėsinta lašiša su topinambais, desertui – šokoladinis tortas su mėtomis ir serbentais.

Specialiai su restorano meniu buvo suderinta ir muzika, kuria rūpinasi Titas Motuzas. Restoranas Vilniuje, Rotušės aikštėje, veiks birželio 16-21 dienomis.

Renginio svečiai ir miesto smalsuoliai taip pat tapo neeilinio įvykio liudininkais. Sukviesti į tariamo menininko Hermeso Mansu skulptūros pristatymą, svečiai nustėro išvydę, kad atidengtos skulptūros vietoje slėpėsi aktoriai, pučiantys burbulus. Būtent tokią, flashmob, formą pasirinko režisierius Vilius Malinauskas, norėdamas pristatyti į Lietuvą atkeliaujantį dar vieną unikalų renginį – „Gurmanų teatro” šou, kuris Lietuvoje bus surengtas lapkritį.

„Gurmanų teatras” – tai išskirtinė vakarienė, kurios metu kiekvienas svečias staiga tampa netikėto įvykio dalyviu. Tai tarptautinis projektas,apjungiantis aukštos klasės maisto degustaciją ir jaudinančią teatrinę pramogą. Estijoje pasisekimo jau sulaukęs projektas šį rudenį atvyks į Lietuvą, Latviją ir Suomiją ir pristatys šou „Kriminalinė vakarienė“.

Kiekvienoje šalyje „Gurmanų teatras“ pristatys kiek kitokį pasirodymą, o vakarienių meniu sudarys kiekvienos šalies žymiausi virtuvės meistrai. Lietuvoje įspūdingą vakaro meniu kurs virtuvės šefas Deivydas Praspaliauskas, o reginio gurmaniškumu rūpinsis režisierius Vilius Malinauskas. Projekte taip pat dalyvauja aktoriai Kristina Radžiukynaitė, Evaldas Jansas, Justas Valinskas, o scenografiją kuria Aigarsas Ozolinšas iš Latvijos.

Renginio akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje: