Dvejus paskutiniuosius J. Lennono gyvenimo metus buvęs asmeninis jo padėjėjas Fredas Seamanas (Fredas Symanas), duodamas interviu britų bulvariniam laikraščiui, teigė, kad Yoko Ono išgyveno aistringą meilę meno kuratoriui Samui Greenui (Semui Grynui), kuris buvo toks artimas J. Lennono draugas, kad legendinė roko žvaigždė savo testamente jį nurodė kaip asmenį, kuris galėtų užauginti jųdviejų sūnų Seaną (Šoną), jeigu jie su Yoko mirtų.

Įsimylėjusi Yoko Ono, pasak pranešimo, netgi planavo išsiskirti su Johnu ir ištekėti už S. Greeno, todėl jau buvo įkalbėjusi personalą išnešti iš jų buto Niujorke Johno drabužius.

Pasak F. Seamano, Samas ir Yoko tapo meilužiais 1980-ųjų balandį, kai jam sutikus padėti Yoko atsikratyti priklausomybės nuo narkotikų, jiedu apsistojo viešbutyje, kur Yoko prisistatė esanti ponia Green.

F. Seamano teigimu, pamišusi iš meilės Yoko tiesiog atakavo meilužį telefono skambučiais. Vieną rytą Yoko skambino mylimajam net 41 kartą.

Eksbitlo bičiulis pateikė ir naują dainos "I''m Your Angel" aiškinimo versiją: "Visi manė, kad šią dainą ji parašė Johnui. Iš tikro, tai buvo jos gimtadienio dovana Samui".