Nutapys portretą

Agnė Grigaliūnienė DELFI portalui pasakojo, kad tiek jos, tiek vyro giminėje jau daug metų gyvuoja tradicija paveiksluose įamžinti naują šeimos narį.

„Pirmąjį mano paveikslą dailininkas nutapė kai man buvo 10 metų. 30-mečio proga iš tėčio dovanų gavau dar vieną savo tapytą portretą. Sūnus Gabrielius taip pat jau turi savo paveikslą. Paaugusi savo tapytą portretą turės ir dukrelė Jonė Adelė“, - naujienų portalui apie dovanas savo vaikams pasakojo A. Grigaliūnienė.

Renginių organizatorė, TV laidų vedėja pabrėžia, kad jos vaikams liks visi jos giminės meno kūriniai.

„O dukrai perduosiu iš mamos gautą mūsų šeimos moterų relikviją – kraitį: senovines staltieses, papuošalus“, - prisipažino ji.

Agnės Grigaliūnienės sūnus Gabrielius ir vyras Simonas

Dovanos mamos ir močiutės lėles

Metų ir keturių mėnesių dukrelę Lukreciją auginanti TV orų mergaitė Karolina Liukaitytė savo atžalai saugo savo ir mamos lėles, su kuriomis jos žaidė būdamos mažos.

„Lukrecija dar mažytė, dar mėgsta žaisti su minkštais žaislais. Bet kai paaugs, jos laukia visos mano vaikystės lėlės, kurias išsaugojau iki dabar. Turiu ne tik porcelianinę lėlę, bet ir pirmąją savo Barbę, kuriai dabar jau apie 20 metų. Taip pat saugau ir mamos lėlę Barborą, su kuria žaidė mano mama, išsaugojo ją man, o aš išsaugojau savo dukrai, - pasakoja K. Liukaitytė. - Kai Lukrecija paaugs, ketinu jai padovanoti ir įrėmintą pirmąją jos suknelę. Ją vyras pirko Prancūzijoje, kai aš dar laukiausi.“

Tiesa, Karolina neabejoja, kad vaikui tokiame amžiuje svarbiau dovanoti ne materialias ir prabangias dovanas ar papuošalus, bet savo laiką.

„Mes visą savo laiką skiriame dukrai. Nepaliekame jos auklėms. Visada būname kartu. Manau, kad tai jai dabar yra pati geriausia dovana. Tėtis su mažyle lanko būrelius, baseiną, kūdikių akademiją, kur vaikučius moko muzikos, netgi supažindina su matematika. Su Lukrecija dažnai keliaujame. Ji yra aplankiusi turbūt jau penkiolika šalių, - DELFI pasakojo K. Liukaitytė. - Visas keliones deriname prie Lukrecijos. Svarbiausia, kad jai būtų šiltas klimatas, erdvūs viešbučiai. Kalėdų proga vėl ketiname vykti į kelionę.“

Karolina Liukaitytė su dukrele

Dovanoja keliones

Savo atžalai keliones dovanoja ir grupės „69 danguje“ narė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė. Prieš porą dienų antrąjį gimtadienį atšventusiai dukrelei Patricijai pirmojo gimtadienio proga tėvai padovanojo įspūdingą išvyką į Kanarų salas.

„Gaila, bet šiais metais dėl darbų nepavyko išvykti į kelionę per dukros gimtadienį. Turėjau dirbti. Visą dieną užtrukau filmavime, namo grįžau tik vakare, tiesiai į gimtadienio šventę, kurią suruošti padėjo tėtis“, - prisipažino Nijolė.

Tačiau Rukaičių šeima ketina tęsti tradiciją ir kiekvieno dukros gimtadienio proga išvykti visiems kartu pailsėti į šiltus kraštus.

Nijolė Pareigytė-Rukaitienė
Foto: LNK

Būsimai dukrai saugo vestuvinę suknelę

Modelis Jurgita Tvarijonaitė su vyru Edgaru Vaškevičiumi tik gimusiam sūnui Tomui Juozapui sodyboje pasodino ąžuolą. Spalio mėnesį šešerių metukų gimtadienį atšventęs berniukas jau dabar mėgsta nueiti prie savo medžio, paprašyti jo sveikatos ir to, ko trokšta.

„Savo vaikams saugau ir savo vestuvinę suknelę bei papuošalus, bet mano sūnui jų tikrai neprireiks, - juokiasi ji. - Todėl tikiuosi, kad nuotakos suknele galės pasipuošti būsima dukra. Jei pavyks jos susilaukti. Arba perleisiu visą savo kraitį marčiai, jei ji to norės.“

Jurgita Tvarijonaitė su šeima Tenerifėje
Foto: Asmeninio archyvo nuotr.

Užkas prabangaus gėrimo butelį

Gana netradicinę dovaną savo sūnui Mykolui ruošia dizaineris Aleksandras Pogrebnojus. Kaip naujienų portalui DELFI pasakojo Monika Račiūnaitė-Pogrebnojė, šio plano tėtis kol kas nespėjo įgyvendinti.

„Aleksandras turi idėją užkasti prabangaus gėrimo butelį, kurį ketina saugoti daug metų. Kai sūnus sulauks pilnametystės, galės jį pasiimti kaip netradicinę tėčio dovaną“, - pasakojo M. Račiūnaitė-Pogrebnojė.

Aleksandras Pogrebnojus ir Monika Račiūnaitė

Daugiau naujienų – „Facebooke“.