„Kadangi mano gyvenime tai jau antra tokia operacija, jaudulio prieš pastarąją buvo mažai, žinojau, ko tikėtis – juk prieš beveik dešimtmetį jau buvau įsitikinus gydytojo profesionalumu. Po operacijos praėjo dar ne pilna diena, bet aš jaučiuosi puikiai, jau planuoju kelionę namo“, – atviravo V. Židonytė.

Operacija po trejų metų

Krūtų implantų pakeitimo operacijai moteris ryžosi tik dabar. „Šeimyninės aplinkybės vertė atidėti numatytos operacijos datą, nes greitu metu po avarijos aš pastojau, susilaukėme vaikelio kurį dar 9 mėnesius maitinau krūtimi. Po avarijos ištyręs įplyšimą Kęstutis Vitkus užtikrino, kad jokių neigiamų padarinių jis nesukels, konsiliumo metu kartu su akušeriais ginekologais buvo nuspręsta ją atlikti iš karto po nėštumo, man būsimo kūdikio sveikata buvo svarbiau. Vėliau aš žindžiau mažylę, įsisukau į darbų sūkurį ir vis atidėliojau operacijos datą“, – pasakojo V. Židonytė.

Pasak prof. K. Vitkaus, įplyšimas, kurį patyrė V. Židonytė avarijos metu, nebuvo grėsmingas. „Prieš 9 metus, kai Vaidai atlikome krūtų didinimo operaciją, sudėjome itin aukštos kokybės implantus, kurie turi „atmintį“ – net ir implantui suplyšus, jame esantis gelis neišteka, savo formos nepakeičia. Vaidos sveikatos būklė reguliariai buvo stebima, todėl plyšimas nekėlė jokios rizikos. Plyšimas taip pat netrukdė maitinti naujagimį – implantai įdėti po raumenimis, pieno liaukos nepaliestos“, – sakė K. Vitkus.

Medikai sveikino su gimtadieniu

V. Židonytė pasakoja, kad iki šiol puikiai prisimenanti kraupią avariją, kurios metu plyšo jos krūtinės implantas. „Tai įvyko prieš trejus metus Milano centre, automobilis buvo visiškai sumaitotas. Mane prispaudė oro pagalvė, o implantas nukentėjo apsaugos diržui milžiniška jėga įsirėžus į mano krūtinę, – prisiminė V. Židonytė. – Atvykę medikai pamatę tai, kas liko iš automobilio, pirmiausia paklausė, kas sėdėjo šalia vairuotojo? Atsakiau: aš. Nužvelgę mane gydytojai pasakė: sveikiname su gimtadieniu“.

Jos teigimu, iš pradžių Milano medikai nepastebėjo įplyšimo, jie net nepastebėjo, kad jos krūtys padidintos implantais, o ji jiems neužsiminė apie krūtyje įdėtus implantus. Tik V. Židonytei grįžus į Lietuvą bei atlikus išsamesnius tyrimus plyšimas buvo pastebėtas. „Tuomet susisiekiau su K. Vitkumi ir įvertinę situaciją nusprendėme neskubėti su mano „remontu“, - geros nuotaikos neprarado manekenė.

Krūtų implantai – populiariausia plastinė operacija

V. Židonytė neslepia, kad prieš dešimtmetį įsidėti krūtų implantus ją paskatino tai, kad jos, kaip manekenės, darbui reikalingos tam tikros formos. „Operaciją dariausi ne dėl krūtinės dydžio – ji padidėjo minimaliai, tačiau įgavo gražesnę formą. Tai suteikė man daugiau pasitikėjimo savimi. Net ir dabar, praėjus 9 metams, puiku matyti, kad forma išlieka tokia pati puiki“, – atviravo V. Židonytė.

Daugiau naujienų – „Facebooke“.